Wieczór panieński to cudowna rozrywka, celebruj ten ważny moment, nabywając właściwy prezent dla przyszłej mężatki

Moment ślubu okazuje się naprawdę wyjątkowy i wymaga właściwej oprawy. Młodzi małżonkowie celebrują tę chwilę na uroczystych weselach oraz przyjęciach, żegnając wolny stan. Zwyczajem staje się również świętowanie wieczorów kawalerskich oraz panieńskich. W czasie podobnych imprez narzeczeni bawią się ze swoimi przyjaciółmi lub znajomymi. Najczęściej osobne przyjęcia aranżowane są dla dziewczyn i panów.


To może być naprawdę znakomita zabawa!
Wieczory panieńskie stają się w Polsce coraz modniejsze. Zazwyczaj organizują je przyjaciółki i koleżanki przyszłych mężatek.
wieczór panieński
Opracował: Caitlin Regan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczone wydarzenia miewają niesamowicie zróżnicowany przebieg, dużo zależy tu od preferencji bohaterki dnia. Znaczna ilość kobiet decyduje się na spotkania w lokalach, restauracjach albo klubach. Od czasu do czasu panie decydują się jechać w „babskim” towarzystwie do Spa albo podobnego obiektu, gdzie mogą się troszeczkę porozpieszczać i wypięknić. Zainteresowaniem cieszą się też imprezy w warunkach domowych. Podczas wieczoru panieńskiego dla przyszłej mężatki szykuje się wiele interesujących rozrywek i prezentów.
prezenty
Opracował: UnknownNet Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Który prezent na wieczór panieński będzie spoko? Bez wątpienia wybór prezentu dla bohaterki wieczoru panieńskiego nie bywa łatwy, gdyż chce się zakupić coś fantastycznego, co jednocześnie okaże się przydatne. Przyjaciółki przyszłej panny młodej dość często decydują się nabyć elementy zmysłowej bielizny, jak chociażby koszulka nocna lub piękny zestaw. Czasami kupuje się także frywolne lub zabawne przedmioty, jakie mogą okazać się przydatne dla przyszłej mężatki. Częstym elementem takich imprez staje się także tort kurs dekorowania tortów lub inne słodkości zaprojektowane w dosyć frywolnym klimacie. Koleżanki panny młodej przygotowują też osobiście robione upominki, jak choćby księga dobrych rad czy przepiśnik na receptury kuchenne.


Czasem kupuje się też osobne upominki
Czasami bywa tak, że uczestniczki wieczoru panieńskiego przynoszą również osobne prezenty dla przyszłej żony. Zatem prezent dla dziewczyny, która lada dzień zostanie mężatką wcale nie musi być powiązany z tematyką ślubną, gdyż można kupić coś, co jej osobiście sprawi radość. Kupić można zatem kosmetyki, biżuterię, książki, jak także inne przedmioty zgodne z jej zainteresowaniami. Można także poprosić przyszłą pannę młodą, aby sporządziła listę, co chciała by otrzymać
21-12-10 17:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.