Jakie są interesujące przykłady gier związanych z dawnymi dziejami ? Co jest godne polecenia?

Niezmiernie cenione są te pozycje, jakie osadzono w dawnych realiach, albo też są taką fantazją na temat minionych wieków i starych cywilizacji. Historia posiada w sobie coś przyciągającego i interesującego zarazem.


Wianki
Opracował: Dalibor Tomic
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może dlatego, iż jest wciąż całkiem niezgłębiona.

Kiedy sprawdzisz już niniejszy artykuł, to oprócz tego zobacz również co posiada rekomendowana witryna, ponieważ prezentuje ona równie interesujące sprawy.

Oto parę popularnych gier planszowych, jakie poruszają taki temat.


Poszukiwaniem naprawdę dawnych tropów, często niepoznanej dawnej przeszłości parają się archeolodzy. Taka praca jest szczególnie wdzięcznym tematem wielu filmów i właśnie gier. Przykładem takiej planszówki są Teby gra rodzinna, w trakcie której nie jedynie próbuje się odszukać ślady dawnej cywilizacji, ale też niezbędne jest zebranie jak największej porcji informacji na konkretny temat. W tej grze identycznie, jak przy pracy archeologa należy mieć czasem sporo szczęścia, by trafić na coś wyjątkowo interesującego.


Wojna narodów z kolei to opowieść o powstawaniunarodów. Jedną z z wspomnianych cywilizacji możemy stworzyć my sami i zarządzać nią od Antyku aż do czasów Pierwszej Wojny światowej. Chyba nie trzeba mówić, iż ważną częścią każdej rozgrywki będą wyprawy wojenne, zadbanie o dobrobyt czy troszczenie się o zachowanie porządku oraz bezpieczeństwa.


Może zainteresują ciebie także

Propozycje dla pasjonatów rozmaitych gatunków filmowych

Kolekcja Jackpot wiosna 2013
Opracował: Jackpot
Na podstawie: Jackpot
Wśród nas żyją miłośnicy rozmaitych gatunków filmowych. Jedni odbiorcy uwielbiają komedie, jako że dzięki filmom należącym do tego gatunku potrafią świetnie się odprężyć i zapomnieć o różnych problemach dnia codziennego.


Z kolei Tokaido to gra podróżnicza, która zabierze nas do historycznej Japonii.ciekawy news - www.eccoholiday.com/kraj/hiszpania/ -To dobra okazja do zapoznania jej i skosztowania kultury i specyfiki życia tego kraju. Poznać też możemy sporo interesujących i fascynujących lokacji, które na pewno rozpalą naszą wyobraźnię.


Nawet jeżeli to wszystko dzieje się tylko na planszy, to nadal jednakże jest bardzo ciekawym doświadczeniem oraz sposobem na spędzanie wolnego czasu. Może też być inspiracją do wizyty na terenie danego państwa.
21-12-21 12:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.