Co w telewizji da się obejrzeć w dzień powszedni ?

Sporo osób chciałoby przysiąść przed telewizorem i odpocząć. Wtedy też mielibyśmy ochotę zobaczyć coś faktycznie sensownego. Ale nie za każdym razem dajemy radę trafić na jakiś fajny film, lub program. Dlatego przydatny jest rozkład jazdy poszczególnych propozycji, które będą serwowane na poszczególnych kanałach. Telewizyjny rozkład jazdy, czyli program TV da się sprawdzić go na stronie internetowej, ale możemy również pomyśleć o tym, by znaleźć zwykły program z gazetą.


telewizja
Opracował: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kupując papierowy program możemy sobie planować, co chcemy oglądać w ciągu całego tygodnia. To świetna opcja, bo nie będziemy wtedy tracili czasu na rzeczy, które nie są dla nas interesujące. Możemy jak wiadomo również wziąć pod uwagę przykładowo to, że niektóre programy lepiej nagrać. Jeżeli je nagramy, to potem będzie można przewinąć reklamy i wtedy nie będziemy tracić czasu. Dlatego naprawdę warto pomyśleć o tym, czy jednak nie wydać tych paru groszy na normalny program TV, który dawniej miał miejsce we wszystkich domach.

Gazeta z programem telewizyjnym

Jeżeli nie chcielibyśmy przegapić żadnego programu w telewizji, to musimy wiedzieć, w którym momencie będzie on nadawany. Tak, więc potrzebny jest nam program TV, czyli spis każdej propozycji na różnych kanałach. Nie jest ciężko taki program wypatrzeć w Internecie. Można również wyszukać w kiosku zwykłą opcję programu telewizyjnego. Nie jest to kosztowna rzecz. A rzeczywiście taki program w gazecie jest w stanie sporo nam pomóc. Można zobaczyć z wyprzedzeniem, jakie filmy, czy też seriale albo programy o tematyce kulturalnej lub publicystyczne będą pokazywane na różnych kanałach i w jakiś sposób możemy dostosować sobie do nich swoje zajęcia.

Czy ten materiał Cię zainteresował? W takim przypadku sprawdź odmienny oryginalny serwis (http://www.digital-motion.pl/sesja-ciazowa/), który również zawiera interesujące informacje.telewizja
Opracował: David Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Możemy też ustawić sobie nagrywanie na określoną godzinę, żeby nie przegapić tego, co chcielibyśmy obejrzeć. Oczywiście wiele osób ma tak, że telewizor w ich domach jest włączony non stop. Z tego powodu niestety brakuje ludziom czasu na inne rozrywki, bo telewizor wypełnia ich cały wolny czas. Jednak, jeśli sensownie będziemy planować sobie czas przed TV, to nikt nie będzie narzekał, że brak mu na coś czasu z powodu TV.
22-01-14 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.