Jakie planszówki wybrać

W dzisiejszych czasach dużą popularnością odznaczają się gry komputerowe i gry, w które można grać na konsoli. Jednak wciąż wolno zetknąć te osoby, które lubią grać w gry planszowe albo karciane.


jezioro
Opracował: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Najbardziej popularne gry motoryzacyjne w dystrybucji

Gry motoryzacyjne przynoszą wielu osobom przyjemnej, fascynującej rozrywki na długie ciemne wieczory. W dzisiejszych czasach wybór perfekcyjnych gier samochodowych nie okazuje się często sprawą banalną. W światowej dobie wielkiego pośpiechu ,a także ciągłego zabiegania nawet wybranie gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. W chwili, gdy pożądane są naprawdę silne, niezapomniane wrażenia, świetnym wyborem jest skorzystanie z najnowszych edycji popularnych i wysoko cenionych gier, takich jak przykładowo Gran Turismo 6. Czy najbezpieczniej zakupić tanie, lecz nie tak wspaniałe gry, które mogą przynieść niezadowolenie, czy też bardziej zaufać docenianym wytwórcom? Odpowiedź na to pytanie będzie dla dużej liczby osób absolutnie jasna.


image - muzyka
Opracował: Tomasz Ośmiałowski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wartością takich gier jest to, że potrafią łączyć przy jednym stole całe rodziny, a w takim rodziców i pociech. Świetnie sprawdzają się w czasie, kiedy brakuje prądu lub doszło do awarii komputera lub telewizora. Dlatego w wielu domach obok płyt z grami komputerowymi wolno znaleźć także gry planszowe i różne karty. Zaś pośród typów gier planszowych można zmienić gry rodzaju monopol i gry przeznaczone mocniej dla dzieci lub przenoszące jednostki uczestniczące w rozgrywce w świat starożytny albo świat magii czy świat potyczek militarnych.


jeziora


Jedną z takich gier planszowych przenoszących graczy w świat magii jest gra talisman magia i miecz. Wchodząc w tę grę uczestnicy zaczynają szukać skarbu wcielając się w rozmaitych bohaterów i zbierając talizmany. Powinny równocześnie mierzyć się z różnymi przeciwnościami przechodząc przez krainę smoków. Ze względu na to, że talisman magia i miecz będzie grą bardzo skomplikowaną i wielopłaszczyznową potrafią w niej uczestniczyć nie jedynie pociech, ale również osoby dorosłe, które dzięki czemu będą mogły spędzać okres z najmłodszymi członkami familii.


Natomiast grą przeznaczoną dla osób chcących zajmować się budową rozmaitych obiektów będzie carcassonne gra. W okresie tej gry wykorzystywane będą żetony, przy wSPArcia jakich wolno układać różne obiekty i starać się o ich zwiększenie. W ten sposób carcassonne gra będzie grą typowo familijną, w której potrafi uczestniczyć cała rodzina bez obaw o to, iż dzieci uczestnicząc w tej grze zaczną zadawać jakieś niewygodne pytania.


Wiele ludzi uwielbia także uczestniczyć w grach karcianych. Jedną z tych gier będzie bang gra utrzymana w klimacie Dzikiego Zachodu.


W trakcie takiej gry każdy może wcielić się w szeryfa starającego się o utrzymanie spokoju w miasteczku. Dzięki uczestnictwie w bang gra wolno zajmować się nie tylko zwykłą grą w karty, lecz również wciągać się w rywalizację na polu ścigania niebezpiecznych bandytów.
23-03-28 12:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.