Decoupage a także techniki ozdabiania

Nie ma nic bardziej pięknego od własnoręcznie malowanych dodatków, które potrafią wkomponować się w każdą aranżację, nadając jej jednocześnie niepowtarzalnego charakteru.

Pudełko z prezentem
Opracował: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niektóre z produktów ozdabiających każdy pokój przyciągają uwagę oraz potrafią zachwycić wszystkich. W zależności od lokalizacji, ozdoby te występować mogą w wielu postaciach – jedne z nich to pudełeczka na herbatę, filiżanki, a nawet doniczki.


W chwili obecnej znane są szkatułki drewniane, kupowane w czystej formie, bądź występujące pod różnymi formami, bądź także szkatułki już pomalowane własnoręcznie przez mistrzów tejże sztuki. Należy jednak napomnieć, że jeśli ktoś wyraża takową chęć – ma możliwość indywidualnie, z pomocą właściwych akcesoriów, przyozdobić szkatułkę, które w późniejszym czasie będzie zdobić pewne pomieszczenie, a nawet zostanie przekazana osobie bliskiej jako prezent. Szkatułki drewniane posiadają różne formy, a także oferowane są w przystępnych cenach - dowiedz się więcej o pudełkach do dekupaż. Równocześnie również mogą posłużyć przez długie lata. Zazwyczaj dzielnie służą paniom, które przetrzymują w nich swą biżuterię, ale wraz z upływem czasu znajdują inne swoje zastosowania. Drewniane szkatułki kupuje się zazwyczaj we wspomnianej już formie czystej, aby potem można było je pomalować własnoręcznie.


W sprawie gatunku malarskiego decoupage sklep z dodatkami do ręcznego malowania produktów posiada z reguły nader rozległy asortyment, w którym miłośnicy ów techniki mogą odnaleźć wszelkie niezbędne akcesoria.


Decoupage jest techniką zdobniczą, wywodzącą się z Francji. Polega przede wszystkim na doklejaniu na daną powierzchnię wzorów, a nawet malowaniu m.in.wejdź tu komputerowe badanie wzroku komputerowe badanie wzrokuproduktów drewnianych, ze szkła oraz ceramiki.
23-04-06 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.