Krótka prezentacja kilku z najpopularniejszych rodziny gier, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Komputerowe gry od dawna cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a kolejne wersje z wielkimi emocjami wyczekiwane będą przez grających. Przez lata pojawiło się mnóstwo kultowych gier, które się doczekały licznych wznowień, a grają w nie zarówno gracze starsi wiekiem jak i znacznie młodsze pokolenia.
worms reloaded
Opracował: www.4taroty.pl


Janusz Opryński


Przykładowo przygody śmiesznych robaków, zwanych Wormsami, zostały wymyślone już w 1994 roku i od tamtego czasu cieszą się ogromną popularnością. Następną ich odsłoną, także bardzo dobrze przyjętą przez graczy jest worms reloaded, dostarcza ona wiele nowych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród miłośników strategii niezmiennie zainteresowaniem się cieszy kultowa już wow battlenet. Grają w nią setki tysięcy z całego świata, łącznie z tym że organizuje się są liczne międzynarodowe turnieje.


Sama gra już w wersji standardowej daje całkiem spore możliwości. Gracz wcielić się może w jedną z licznych postaci, którą musi później sukcesywnie rozbudowywać o kolejne poziomy.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj (www.produktypremium.com/kategoria-produktu/wedzarnie/) podobne materiały - one także są warte zainteresowania.

Standardowo tych poziomów będzie sześćdziesiąt, lecz dostępne są dodatki, które nie tylko rozszerzają możliwości gry, lecz również dają możliwość pozyskania następnych poziomów. W przypadku world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt (world of warcraft cataclysm), a dodatkowo gracze dostają do wyboru nową klasę, czyli Death Knight.
Jeszcze większą ilość poziomów oferuje następny znany dodatek, jakim jest wow lich king - wow lich king. Tu ich jest aż 85, a dodatkowo pojawiają się dwie nowe rasy Worgenów i goblinów, a także znacznej modyfikacji uległ świat, w którym gra się toczy.
21-10-17 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.