Bałtyckie morze jest cudowne o każdej porze roku - wobec tego należy odwiedzać je zawsze, kiedy tylko mamy wolną chwilę

Mamy farta, że posiadamy niezwykle długą linię morza. Ponadto, polskie plaże wydają się być najpiękniejsze na świecie. Są piaszczyste, czego może nam pozazdrościć wiele innych krajów, których nabrzeża są niestety żwirowe lub kamieniste.
przepisy
Opracował: Włodarzewska S.A.
Na podstawie: Włodarzewska S.A.


Nasz Bałtyk niestety nie jest najcieplejszym akwenem na naszej planecie, ale za to jest cudowny o wszystkich porach dnia oraz roku.


Bardzo wyśmienitym pomysłem jest odwiedzanie naszego przepięknego akwenu i latem i zimą. Możemy wówczas wypocząć i nacieszyć się dużą ilością jodu. Dopomoże nam to znacznie, jeśli na co dzień mieszkamy w aglomeracji miejskiej, gdzie jest mnóstwo smogu. Jeśli chcemy zatem pojechać nad Bałtyk oraz zabukować apartament (pensjonat kołobrzeg) Kołobrzeg jest tym portem, który może nam wiele w tej dziedzinie zaoferować (designerski apartament w Kołobrzegu). Apartamenty (przejdź dalej apartamenty na weekend wrocław) zazwyczaj mają całą masę unowocześnień: portiera, monitoring, zamknięty parking oraz przepiękny widok na morze.


fotografia ślubna
Opracował: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli jesteśmy miłośnikami niewielkich, cichych wiosek to odwiedźmy Grzybowo pensjonaty tam na pewno przypadną nam do gustu. Ta śliczna wioska jest położona kilka kilometrów od Kołobrzegu i ma rewelacyjną plaże, na którą każdego dnia naszego urlopu mamy możliwość powoli chodzić z naszego pensjonatu. Nocleg zapewne będzie przytulny i o wiele tańszy niż w mieście.
Ponadto, jeżeli jedziemy z dziećmi, to w małej wiosce na pewno będziemy pewni, że będą miały możliwość wyszaleć się oraz ganiać cały czas. Na obiad będziemy mogli spałaszować przepyszną rybkę z pobliskiej smażalni, a wieczorem pójść na spacer podczas zachodu słońca.
20-01-12 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.