W jaki sposób znaleźć miłość w Anglii? Wypróbuj portale randkowe - idealny sposób na znalezienie drugiej połowy

Nie każdy ma farta w miłości. O ile do niektórych przychodzi sama, o tyle inni muszą mocniej się postarać, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, jeżeli wyjechaliśmy do innego kraju i nie mamy zbyt wielu znajomych, a poziom języka nie pozwala nam na zapoznanie kogoś nowego. Świetnym sposobem na pierwszą – a może też następne randki – mogą być serwisy randkowe.

To na pewno o wiele lepsze wyjście aniżeli wpisywanie w wyszukiwarce internetowej fraz „szukam dziewczyny w UK”. Miłość w Anglii nie jest niemożliwa, trzeba jedynie wiedzieć, jak się do tego wziąć. Najistotniejsze jest znalezienie portalu randkowego, na którym chcemy założyć swój profil.

Jeśli interesuje nas coś więcej niż wirtualne randki, dobrze jest wybrać serwis, jaki gromadzi Polaków wyjeżdżających z kraju oraz mieszkających we wspomnianej Wielkiej Brytanii. Dzięki temu znajomość z poznanym partnerem czy partnerką będzie mogła się rozwinąć. Jedną z ważnych kwestii jest nasz nick – powinien być ciekawy i wywoływać dodatnie emocje, wtedy ktoś z pewnością się do nas odezwie. Co więcej należy zatroszczyć się o prezentację naszej osoby – lepiej nie fantazjować. Osoby chcące prawdziwych kontaktów powinny pisać prawdę, w przeciwnym razie szybko zgubią się w swoich kłamstwach i trudniej będzie im wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Osoba, która nam się podobała, też zapewne przerwie znajomość, gdy dowie się, iż większość była oszustwem. Nie jest dobrze też zostawiać niewypełnionych pól, gdyż przestajemy być ciekawi.

Następną sprawą jest zdjęcie – najlepiej załączyć uśmiechniętą fotkę i – naturalnie – aktualną. Zdjęcia sprzed paru lat na ogół znacznie odbiegają od dzisiejszej rzeczywistości. I ostatnie, ale na pewno nie najmniej ważne – należy aktywnie działać w portalu, a zatem wysyłać wiadomości oraz zaczepiać osoby, jakie pragniemy zapoznać. Bierne czekanie może nie przynieść rezultatów przez długi czas, toteż dobrze jest wziąć się w garść i samemu postarać się o pierwsze kontakty. Z upływem czasu będzie szło nam dużo łatwiej. Na miłość można trafić wszędzie, również za granicą. Czasami należy tylko trochę jej pomóc, a bez wątpienia w końcu w naszym życiu zjawi się ta niezwykła osoba.


Może zainteresują ciebie także

Randkowanie przez Internet nowoczesnym rozwiązaniem dla singli

Opracował: Disney Channel
Nie można zacząć inaczej niż od słów: „bo jak ja byłem w Twoim wieku…” i zdecydowanie będzie to dobry początek. Dawniej, jeżeli chciało się pójść na randkę należało pójść do dziewczyny i ją na takie spotkanie zaprosić, a dziś… cóż w tych czasach jest całkiem inaczej. W obecnych czasach musimy mieć komputer, który jest podłączony do Internetu. Musimy znaleźć jakąś platformę randkową, założyć konto i już. Można czekać na zgłoszenia pod naszym adresem lub my możemy odezwać się do potencjalnej „randki” napisać. Jednak sama randka odbywa się również przez Internet.
19-03-19 15:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.