Jakie problemy ma żyjąca w dzisiejszych czasach młodzież?

Dziś młodzi ludzie borykają się z różnorakimi kłopotami. Może to być brak funduszy na dalszą edukację albo wpadnięcie w złe otoczenie.


Największym problemem dzisiejszej młodzieży jest sięganie po rozmaite używki w coraz młodszym wieku.


Bardzo często słyszy się o nastolatkach, które piją napoje (sprawdź ofertę w pizza Katowice silesia ) alkoholowe oraz palą papierosy w publicznych miejscach. Dzisiaj trudno jest zaprzeczać, że człowiek pod wpływem alkoholu albo zakazanych używek jest agresywny oraz nieprzewidywalny w stosunku do drugich osób. Warto zaznaczyć, że niewiele pełnoletnich ludzi zwraca na to uwagę. Mechanizm wszystkich uzależnień jest niezwykle łatwy i może być odwracalny przy zachowaniu pewnych warunków. Młodsze dzieci widzą dorosłych i czerpią w takiej sytuacji negatywne wzorce. Duża ilość rodziców pali papierosy i zatruwa w ten sposób siebie oraz swoje dzieciaki. Poza tym podczas rodzinnych zebrań oraz spotkań z przyjaciółmi na stołach wśród różnych dań pojawia się także alkohol. Gdy potomstwo widzi takie zachowanie, próbuje imitować swoich opiekunów, którzy niezwykle często są dla dzieciaków autorytetem.


stadion
Opracował: innovate360
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Fitness jumping – zasady, rezultaty i przeciwwskazania

video
Opracował: www.4taroty.pl
Fitness jumping to nowy rodzaj ćwiczeń, który zyskuje coraz ogromniejszą popularność.


Mówiąc w skrócie fitness jumping jest to skakanie na małej trampolinie.


Młodzi ludzie obserwują, co się dzieje w koło nich, ale nie w każdym przypadku wiedzą, dlaczego się tak dzieje. Ich ciekawość niestety wiedzie przeważnie do tragicznych efektów. Musimy zauważyć, że dużo młodych ludzi nie jest zaakceptowana przez otoczenie. Jest wiele różnych możliwości, przez które młody człowiek nie jest zdolny znaleźć sobie znajomych. Może to być jego wygląd lub cechy charakteru. To postępowanie rówieśników może wpędzić młodego człowieka w melancholię i przygnębienie. Młody osobnik jest zdolny niemalże do wszystkiego, żeby uzyskać sympatię kolegów.


Żeby być zauważonym, młody człowiek wielokrotnie sięga po dopalacze, bo jest przekonany, że będzie zauważony przez kolegów, którzy czynią to samo. Kiedy młody człowiek ma kłopoty z nauką, bardzo często boi się zwrócić z tym do rodziców, ponieważ rozumie, że rodzice są niezwykle wymagający.
22-06-10 17:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.