Podarunek dla chłopaka na 18 urodziny nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku dylemat co zakupić chłopakowi na Urodziny. Wyjątkowo na te jedne, jedyne 18 urodzinki.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu dać! Oryginalny upominek to taki, jaki przeważnie wykonasz sama.


Warto pobawić się twórczo jak też otwarcie. Można wykonać mu własnoręcznie album z waszymi bądź twymi zdjęciami. Możesz do niego dodać parę własnych notatek, wspomnień, tekst waszej ukochanej pieśni, można wkleić tam dowolne listy czy skreślić wierszyk.

Poznaj autorski serwis (http://www.rego-bis.pl/lato2022/#!/) - należy wejść w wskazany niżej link i w tekście możesz poczytać ekstra wiadomości na ten interesujący wątek.

Jeżeli masz pocztówki z miejsc w których byliście wspólnie, także sprawdzą się cudownie. Trochę fantazji, a możesz stworzyć coś istotnie boskiego ;)


Może zainteresują ciebie także

W jakie gry można pograć bez instalacji?

settlers online
Dzisiaj dość często jest tak, że ludzie pracujące przed komputerem starają się spędzić czas na grach komputerowych. Jest tak, bo dość często pracownicy biurowi nie mają wystarczającej kontroli nad sobą, co sprawia, że spory kawałek czasu spędzają na nieistotnych działaniach. Jeśli jednak zdecydujemy się na pogranie w którąś grę, to jak mamy się w nich odnaleźć?


Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Opracował: Sigma International
Na podstawie: Sigma International


Humorystyczne podarki są zawżdy kłopotliwe o tyle, iż łatwo kogoś urazić. Niby wydaje się, iż powinno być wszystko w porządku, a jednakże można wywołać typowego męskiego focha. A tego byśmy nie chciały, prawda? Co niemiara sklepów online proponuje gadżety jak też prezenty na osiemnastkę, jednak badanie ich zajmuje wieki. Niektóre firmy proponują personalizowane butelki czy też puszki z alkoholem. To doskonały pomysł, ponieważ gdy treść zostanie wypita, flaszka będzie przypominała o okolicznościach, w których się to stało.


A może ekstremalne prezenty? Skok ze spadochronem a może skok wahadłowy? Czy twój facet już wiesz, jak to będzie oglądać powierzchnię naszej planety z wysokości paru tysięcy metrów? Jeśli Twój chłopak jest cokolwiek zwariowany jak też lubi skoki adrenaliny, z pewnością będzie zachwycony takowym podarkiem.
23-06-24 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.