Podarunek dla chłopaka na 18 urodziny nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku dylemat co zakupić chłopakowi na Urodziny. Wyjątkowo na te jedne, jedyne 18 urodzinki.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu dać! Oryginalny upominek to taki, jaki przeważnie wykonasz sama.


Warto pobawić się twórczo jak też otwarcie. Można wykonać mu własnoręcznie album z waszymi bądź twymi zdjęciami. Możesz do niego dodać parę własnych notatek, wspomnień, tekst waszej ukochanej pieśni, można wkleić tam dowolne listy czy skreślić wierszyk. Jeżeli masz pocztówki z miejsc w których byliście wspólnie, także sprawdzą się cudownie. Trochę fantazji, a możesz stworzyć coś istotnie boskiego ;)


Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Opracował: Sigma International
Na podstawie: Sigma International


Humorystyczne podarki są zawżdy kłopotliwe o tyle, iż łatwo kogoś urazić. Niby wydaje się, iż powinno być wszystko w porządku, a jednakże można wywołać typowego męskiego focha. A tego byśmy nie chciały, prawda? Co niemiara sklepów online proponuje gadżety jak też prezenty na osiemnastkę, jednak badanie ich zajmuje wieki. Niektóre firmy proponują personalizowane butelki czy też puszki z alkoholem. To doskonały pomysł, ponieważ gdy treść zostanie wypita, flaszka będzie przypominała o okolicznościach, w których się to stało.


Może zainteresują ciebie także

Najbardziej popularne gry motoryzacyjne w dystrybucji

Gry motoryzacyjne przynoszą wielu osobom przyjemnej, fascynującej rozrywki na długie ciemne wieczory. W dzisiejszych czasach wybór perfekcyjnych gier samochodowych nie okazuje się często sprawą banalną. W światowej dobie wielkiego pośpiechu ,a także ciągłego zabiegania nawet wybranie gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. W chwili, gdy pożądane są naprawdę silne, niezapomniane wrażenia, świetnym wyborem jest skorzystanie z najnowszych edycji popularnych i wysoko cenionych gier, takich jak przykładowo Gran Turismo 6. Czy najbezpieczniej zakupić tanie, lecz nie tak wspaniałe gry, które mogą przynieść niezadowolenie, czy też bardziej zaufać docenianym wytwórcom? Odpowiedź na to pytanie będzie dla dużej liczby osób absolutnie jasna.


A może ekstremalne prezenty? Skok ze spadochronem a może skok wahadłowy? Czy twój facet już wiesz, jak to będzie oglądać powierzchnię naszej planety z wysokości paru tysięcy metrów? Jeśli Twój chłopak jest cokolwiek zwariowany jak też lubi skoki adrenaliny, z pewnością będzie zachwycony takowym podarkiem.
23-02-03 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.