Jak w obecnych czasach mogłaby prezentować się okładka na płytę?

Funkcjonujemy w dniach, gdy wszystko jest możliwe. W znacznej mierze zawdzięczamy to temu, że mamy prosty dostęp do globalnej Sieci. I akurat przeto możemy wydrukować sobie fotografii wyspy, na której nigdy nie byliśmy i znamy ją wyłącznie ze słyszenia.


okładka na płytę
Opracował: Eugene Romanenko
Na podstawie: http://www.flickr.com


Możemy robić jeszcze wiele więcej. A co dla przykładu?


ulica Piotrkowska


Może zainteresują ciebie także

Przemierzaj świat wedle twoich upodobań

muzyka pop
To małe urządzenie, na którym mamy szansę wybrać dowolny język ułatwi tobie przemierzyć świat wedle swoistych upodobań.


Bezsprzecznie audioprzewodnik, to coraz bardziej cenione narzędzie, jakie ułatwia wam zwiedzanie ciekawostek turystycznych zarówno w miejscach zamkniętych a także otwartych.


Możemy wyobrazić w jaki sposób ma jawić się własna okładka na płytę. Możemy użyć do takiego celu darmowego programu dostępnego w Sieci, który wspomoże nas, aby stworzyć jakąkolwiek niesamowitą okładkę na płytę. Taka okładka na płytę mogłaby wyglądać faktycznie niezwykle, a co najbardziej ważne, będzie utworzona przez nas samych. Okładka na płytę mogłaby zostać wykonana wręcz poprzez kogoś bez żadnego doświadczenia graficznego. Wystarczy tylko jakikolwiek fajny zamysł oraz już moglibyśmy wziąć się za pracę.


piłka nożna
Opracował: Jon Candy
Na podstawie: http://www.flickr.com


Taka prawidłowo utworzona okładka na płytę pomoże w wypromowaniu utworów oraz różnych materiałów audio. Okładka na płytę jest bardzo prosta do wytworzenia wręcz przez amatora. W Sieci jest obecna biblioteka rozkładów jaki może mieć dowolna okładka na płytę. Jeżeli zostałeś artystą to możesz stworzyć takową okładkę na płytę, jaka będzie pokazywać Twoją identyfikację jako artysty. Możesz wybrać czcionkę oraz zmienić oferowane tło.

Podobał Ci się nasz wpis? Więc gorąco zapraszamy (kodak.wroclaw.pl/fotopodkladki) do następnych naszych postów, które będą o bliskiej tematyce.

Taka okładka na płytę zaprojektowana poprzez Ciebie będzie promować Twoją muzykę na serwisach społecznych, dzięki czemu dowie się o niej wiele ludzi.


Okładka na płytę mogłaby zostać utworzona przez Ciebie bardzo szybko. Nie wymagasz na to więcej niżeli pięć min. Pozostały okres możesz poświęcić na przygotowywanie muzyki.
20-01-09 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.