Jakie ciekawe rozrywki rekreacyjne okazują się być warte zwiedzenia w Trójmieście?

Wszelki, kto jako zamiar swojej np. lipcowej przejażdżki wybierze polskie nadbrzeże, prawdopodobnie zdecyduje się na któreś z miasteczek, które tworzy najpopularniejsze Trójmiasto. Należałoby dopowiedzieć, że oficjalnie jest nim tylko od drugiego marca 2007 r.


romantyczny świecznik
Opracował: barockschloss
Na podstawie: http://www.flickr.com


oświetlenie LED
Opracował: Omar Bárcena
Na podstawie: http://www.flickr.com


A czym w ogóle jest to Trójmiasto? Jak wskazuje nazwa, są to trzy złączone ze sobą miejscowości.

Jeśli ten temat Cię zainteresował, to odsyłam do strony www, gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu jeszcze więcej informacji, które na pewno Cię zainteresują.

Jeśli ciekawią Ciebie obecne tam atrakcje Gdańsk Gdynia Sopot, to poczytaj ten oto tekst. Należałoby dopowiedzieć, iż każde z tych miast ma godną zapoznania historię, z tego miejsca należałoby się z nią zaznajomić. Najbardziej istotne rozrywki rekreacyjne w Gdańsku to słynny posąg Neptuna i nie mniej znany żuraw, zatem dźwig portowy, jaki był pobudowany w 1367 roku. Odwiedzając to miasto warto także udać się na ulicę Mariacką. Jeżeli chodzi o rozrywki pobliskiej Gdyni, to obligatoryjnym obszarem godnym zwiedzania jest najpopularniejsze miejsce SPAcerów ludności tego miasta, czyli skwer Tadeusza Kościuszki. Niezwykle interesujące na pewno będzie również odwiedzenie gdyńskiego akwarium tamtejszego Instytutu Nadmorskiego.


Wszakże dla sympatyków podziwiania polskiego wybrzeża morza bałtyckiego niezbędnym obszarem, jakie należałoby zwiedzić w Trójmieście (a precyzyjnie w Sopocie), jest tamtejsze molo. Warto wspomnieć, że jest to najbardziej długa takiego typu konstrukcja wykonana z drewna w Europie, gdyż ma ona ok. 511 m długości. Dodać należałoby, iż do wjazdu na wymienione molo przewodzi ładna aleja z osobną ścieżką dla rowerów.


Może zainteresują ciebie także

Szeroki wybór asortymentu dla wszystkim amatorów spopularyzowanego paintballa

Kostka edukacyjna
Opracował: Snooze baby
Na podstawie: http://solobebe.pl
Bez wątpienia każdy z nas przyzna rację twierdzeniu, że w dzisiejszych czasach paintball jest bardzo popularną rozrywką – nie tylko wśród młodych ludzi.


Przed bramą mieści się duży teren, na którym przeprowadzane są wielokrotnie różne kwesty. Będąc przy finiszu molo naszą baczność przyciągną z pewnością przycumowane blisko jachty.
21-09-10 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.