Koszulki przeznaczone na CD - czyli, opakowania papierowe przeznaczone na płytkę? Przenigdy więcej!

Jak można łatwiutko zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekściku, nasz temat będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płyty typu CD. W obecnej chwili mogłoby się wydawać, że płyty tego typu to już przeżytek, szczególnie od pokazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów typu USB, które posiadają wraz z biegiem lat coraz bardziej dużo pojemność.
koszulki na cd


Jednak jak się okazuje, płytki rodzaju CD mają się wcale nie najgorzej i wielu spośród nas samych do tej pory je "zbiera", chociaż dla wielu z nas ich standardowe opakowania z papieru nie bywają zadowalające, i dlatego powstały ich alternatywy...


Usłyszawszy słowo "koszulka", zwykle imaginujemy sobie zwykły T-shirt, jednak owe słówko ma parę znaczeń, w szczególności w dziale artykułów typu papierniczego, w którym zwykle kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na dobrze znane dzieciom "karteczki", na których to znajdują się różne postacie z bajeczek, czy filmów, ogólnikowo przeznaczonych dla tych najmłodszych.

Wiarygodna informacja z www przyda się każdemu. Więc zapraszamy do przeczytania naszego kolejnego tekstu. Odnajdziesz go pod tym linkiem.

Jednakże istnieje jeszcze pojedynczy typ koszulek, jakim bywają bez wątpienia koszulki na cd, które niegdyś papierowe, teraz bywają robione w podobny sposób jak te na karteczki, lecz z przegródkami, w które idealnie wpasują się płytki. Warto tu zaznaczyć, że starsze wersje tych koszulek, czyli te z papieru, mieściły po jednej płytce oraz to było tyle.
W obecnej chwili koszulki na płyty CD posiadają tak zwaną "perforację", która to pozwala na wpięcie takiej koszulki do Wnętrza segregatora, gdzie z pewnością jej nie zagubimy! Koniec z walającymi się po podłodze płytkami - pora na porządek oraz ład we osobistych zbiorach płyt!
21-05-24 08:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.