Koszulki przeznaczone na CD - czyli, opakowania papierowe przeznaczone na płytkę? Przenigdy więcej!

Jak można łatwiutko zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekściku, nasz temat będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płyty typu CD. W obecnej chwili mogłoby się wydawać, że płyty tego typu to już przeżytek, szczególnie od pokazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów typu USB, które posiadają wraz z biegiem lat coraz bardziej dużo pojemność.
koszulki na cd


Jednak jak się okazuje, płytki rodzaju CD mają się wcale nie najgorzej i wielu spośród nas samych do tej pory je "zbiera", chociaż dla wielu z nas ich standardowe opakowania z papieru nie bywają zadowalające, i dlatego powstały ich alternatywy...


Usłyszawszy słowo "koszulka", zwykle imaginujemy sobie zwykły T-shirt, jednak owe słówko ma parę znaczeń, w szczególności w dziale artykułów typu papierniczego, w którym zwykle kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na dobrze znane dzieciom "karteczki", na których to znajdują się różne postacie z bajeczek, czy filmów, ogólnikowo przeznaczonych dla tych najmłodszych. Jednakże istnieje jeszcze pojedynczy typ koszulek, jakim bywają bez wątpienia koszulki - nasz odsyłacz| - na cd, które niegdyś papierowe, teraz bywają robione w podobny sposób jak te na karteczki, lecz z przegródkami, w które idealnie wpasują się płytki. Warto tu zaznaczyć, że starsze wersje tych koszulek, czyli te z papieru, mieściły po jednej płytce oraz to było tyle.
W obecnej chwili koszulki - hiperłącze| - na płyty CD posiadają tak zwaną "perforację", która to pozwala na wpięcie takiej koszulki do Wnętrza segregatora, gdzie z pewnością jej nie zagubimy! Koniec z walającymi się po podłodze płytkami - pora na porządek oraz ład we osobistych zbiorach płyt!
20-08-13 09:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.