Jakiego rodzaju prezenty na święta warto wybrać? Czy planszówki to ciekawy wybór?

Święta coraz bliżej, a razem z nimi powinniśmy pomyśleć o zakupie prezentów. Wybór jest spory, ale zawsze jest z tym problem, gdyż przecież nie zastanawiamy się na co dzień, jaki prezent byłby najlepszy.
Można powiedzieć, iż każdego roku jest to kłopotliwe, no chyba, że obdarowywany ma specyficzne zainteresowanie, tak więc łatwo coś mu nabyć w jego stylu.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu sądzisz, że warto byłoby głębiej poznać ten temat, to jeszcze zerknij tutaj obozy katowice.

W pozostałych przypadkach nie jest tak łatwo, lecz całe szczęście jest sposób, aby zakupić coś ciekawego i intrygującego.


Tego typu są planszówki, które na nowo stały się popularne oraz ochoczo kupowane. Taką grą są na pewno Osadnicy z Catanu, czyli bardzo popularna na całym świecie gra, w którą z chęcią grają całe rodziny. Każdy gracz wciela się w osadników na wyspie Catan, każdy zaś ma swoją kolonię, jakiej przewodzi. Rozbudowuje ją, tworzy nowe miasta oraz drogi.


zajęcia szkolne
Opracował: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com


Każdy z kolonii jednocześnie zbiera dostępne naturalne dobra, dzięki nim możemy tworzyć większe osiedla. Kolejna interesująca gra to Wsiąść do pociągu. Gracze zbierają karty, jakie przedstawiają wagony. Wykorzystują je, aby budować dworce, pokonywać tunele czy wsiadać na promy. Jest to prosta, interesująca gra, błyskawicznie jesteśmy w stanie się nauczyć w nią grać. To doskonała zabawa dla każdego członka rodziny.


osadnicy z catanu
Opracował: Monika Dąbrowska
Na podstawie: Monika Dąbrowska


Ostatnia ciekawa gra to Cywilizacja poprzez wieki, jaka odnosi się do legendarnej komputerowej rozgrywki Sid Meier's Civilization.
Zdecydowanie polubią ją zwolennicy dobrych, strategicznych rozgrywek, gdyż generalnie to gra jedna z bardziej jakościowych w tym obszarze. Jak widzimy takie gry to doskonały pomysł, jak poszukujemy idealnego, ciekawego oraz niebanalnego świątecznego prezentu.
22-06-13 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.