Urodziny to dla wielu z nas jeden z długo oczekiwanych chwil w roku - należy spowodować, że będzie to pamiętny dzień

Dzień urodzin jest ważnym dniem nie tylko, kiedy jesteśmy dziećmi. Również dojrzalsi pragną milo spędzić ten rzadki dla nich dzień w roku.


na 30 urodziny
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


prezent na 18 urodziny
Opracował: O.Horbacz Photo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Budzimy się o brzasku i niejednokrotnie z uśmiechem na twarzy zastanawiamy się, co przyniesie nam ta magiczna dla nas strona z kalendarza - ile powinszowań, ile upominków, ile pozdrowień.


Może zainteresują ciebie także

Czemu jumping fitness to wspaniały sposób na rewelacyjną sylwetkę? Do jakiego miejsca warto się udać, by tak poćwiczyć?

Zegar ścienny wskazówki NEXTIME
Opracował: NEXTIME
Na podstawie: www.decosalon.pl
W ostatnim czasie coraz popularniejsze są ćwiczenia na trampolinach, jakie określa się też jako jumping fitness. Tego typu ćwiczenia się naprawdę efektywne, stanowią ogromny wydatek energetyczny dla każdej osoby.


Słyszy się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że jubilat oczekuje często na podarunki niemal jak z Amerykańskich filmów czyli samochodu, ale w Polsce są odrobinę inne zwyczaje -. Najlepszymi niespodziankami od kolegów i przyjaciół, są upominki śmieszne - inaczej nazywane z jajem. Nierzadko nie są to drogie prezenty, ponieważ kupują je nastolatki jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o gest niż o kwestie pieniężne. Jeżeli ktoś z naszych przyjaciół obchodzi już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to należy pomyśleć o tym, jaki temperament ma ta osoba - dowiedz się więcej na Jeżeli jest podróżnikiem zapewne rozpromieni się na widok albumu lub ogromnej mapy świata na ścianę.

Podoba Ci ten artykuł? Ekstra, ale kliknij ponadto tu - przeczytasz w tamtym miejscu bardzo użyteczny link (http://www.rego-bis.pl/wycieczki-objazdowe/), który również okaże się dla Ciebie interesujący.

Każdy mężczyzna uraduje się z kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowych śrubokrętów.


Jeśli chcecie zrobić zabawny prezent zawsze możecie wręczyć plakat znanego pisma z znajomym na nim - i jakimś śmiesznym artykułem mówiącym o tym, że na przykład jest idealny lub pachnie jak milion euro.


Jeśli tylko zdajemy sobie sprawę, że solenizant będzie uradowany - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.
23-09-03 09:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.