Urodziny to dla wielu z nas jeden z długo oczekiwanych chwil w roku - należy spowodować, że będzie to pamiętny dzień

Dzień urodzin jest ważnym dniem nie tylko, kiedy jesteśmy dziećmi. Również dojrzalsi pragną milo spędzić ten rzadki dla nich dzień w roku.


na 30 urodziny
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


prezent na 18 urodziny
Opracował: O.Horbacz Photo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Budzimy się o brzasku i niejednokrotnie z uśmiechem na twarzy zastanawiamy się, co przyniesie nam ta magiczna dla nas strona z kalendarza - ile powinszowań, ile upominków, ile pozdrowień.


Może zainteresują ciebie także

Urodziny dziecka to dla niejednego rodzica istotna uroczystość - pragniemy, by ten dzień był szczególny i zapadł w pamięci naszego berbecia na długo

opakowanie świątecznego prezentu
Opracował: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli każdego roku z okazji urodzin swego oseska organizujemy imprezę, to na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz trudniej przyjdzie nam wpaść na coś nowego, co go zafascynuje i mu się spodoba.


Słyszy się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że jubilat oczekuje często na podarunki niemal jak z Amerykańskich filmów czyli samochodu, ale w Polsce są odrobinę inne zwyczaje -. Najlepszymi niespodziankami od kolegów i przyjaciół, są upominki śmieszne - inaczej nazywane z jajem. Nierzadko nie są to drogie prezenty, ponieważ kupują je nastolatki jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o gest niż o kwestie pieniężne. Jeżeli ktoś z naszych przyjaciół obchodzi już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to należy pomyśleć o tym, jaki temperament ma ta osoba - dowiedz się więcej na Jeżeli jest podróżnikiem zapewne rozpromieni się na widok albumu lub ogromnej mapy świata na ścianę.

Podoba Ci ten artykuł? Ekstra, ale kliknij ponadto tu - przeczytasz w tamtym miejscu bardzo użyteczny link (http://www.rego-bis.pl/wycieczki-objazdowe/), który również okaże się dla Ciebie interesujący.

Każdy mężczyzna uraduje się z kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowych śrubokrętów.


Jeśli chcecie zrobić zabawny prezent zawsze możecie wręczyć plakat znanego pisma z znajomym na nim - i jakimś śmiesznym artykułem mówiącym o tym, że na przykład jest idealny lub pachnie jak milion euro.


Jeśli tylko zdajemy sobie sprawę, że solenizant będzie uradowany - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.
23-09-03 09:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.