Urodziny to dla wielu z nas jeden z długo oczekiwanych chwil w roku - należy spowodować, że będzie to pamiętny dzień

Dzień urodzin jest ważnym dniem nie tylko, kiedy jesteśmy dziećmi. Również dojrzalsi pragną milo spędzić ten rzadki dla nich dzień w roku.


na 30 urodziny
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


prezent na 18 urodziny
Opracował: O.Horbacz Photo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Fifa street 2 ps2 raduje się sporym zaciekawieniem

Pudełko z prezentem
Opracował: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli kochamy grywać w gry, to koniecznie powinniśmy się zastanowić, w którą z nich dzisiaj musimy inwestować, tak by wypełniała ona nasze oczekiwania.


Budzimy się o brzasku i niejednokrotnie z uśmiechem na twarzy zastanawiamy się, co przyniesie nam ta magiczna dla nas strona z kalendarza - ile powinszowań, ile upominków, ile pozdrowień.


Słyszy się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że jubilat oczekuje często na podarunki niemal jak z Amerykańskich filmów czyli samochodu, ale w Polsce są odrobinę inne zwyczaje -. Najlepszymi niespodziankami od kolegów i przyjaciół, są upominki śmieszne - inaczej nazywane z jajem. Nierzadko nie są to drogie prezenty, ponieważ kupują je nastolatki jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o gest niż o kwestie pieniężne. Jeżeli ktoś z naszych przyjaciół obchodzi już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to należy pomyśleć o tym, jaki temperament ma ta osoba - dowiedz się więcej na Jeżeli jest podróżnikiem zapewne rozpromieni się na widok albumu lub ogromnej mapy świata na ścianę. Każdy mężczyzna uraduje się z kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowych śrubokrętów.


Jeśli chcecie zrobić zabawny prezent zawsze możecie wręczyć plakat (polecam okazję dotyczącą produktu: grafiki na ścianę ilustris) znanego pisma z znajomym na nim - i jakimś śmiesznym artykułem mówiącym o tym, że na przykład jest idealny lub pachnie jak milion euro.


Jeśli tylko zdajemy sobie sprawę, że solenizant będzie uradowany - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.
20-08-18 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.