Czemu jumping fitness to wspaniały sposób na rewelacyjną sylwetkę? Do jakiego miejsca warto się udać, by tak poćwiczyć?

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne są ćwiczenia na trampolinach, które można określić jako jumping fitness. Tego rodzaju ćwiczenia się naprawdę efektywne, stanowią ogromny wydatek energetyczny dla każdego ćwiczącego.
Zegar ścienny wskazówki NEXTIME
Opracował: NEXTIME
Na podstawie: www.decosalon.pl


Mają same mocne strony, wzmacniają, ale i kształtują mięśnie, wysmuklają ciało, szczególnie w “problematycznych” miejscach jak uda oraz pośladki.


Jumping fitness, przez niektórych określany również jako jumping frog, to specjalnie stworzony zestaw ćwiczeń kardio, jakie pomagają uzyskać lepszą sylwetkę. Szybko się do tego przekonujemy, bo nie trzeba się mierzyć z ciężkimi zadaniami, jak na siłowni, w tym miejscu najzwyczajniej w świecie… skaczemy na trampolinie. To sprawia, iż u takich aktywnych osób uwalniają się znaczące ilości endorfin, a one mają wielki wpływ na uczucie radości i pełnego relaksu.


jumping szczecin
Opracował: Tatralandia
Na podstawie: www.tatralandia.sk


ogród
Opracował: Keira McPhee
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie każda z trampolin nadaje się do tego typu ćwiczeń, musi być specjalna - na przodzie mieć metalową rączkę, która pomaga utrzymać równowagę podczas skakania. Stalowa konstrukcja, ma kształt sześciokąta, masa trampoliny zaś nie jest większa niż dwanaście kilogramów.

Jeżeli chcesz odnaleźć rzeczywiście niezwykle porządne źródło, spójrz na tekst (http://www.statkiempotrawie.com/), który jest napisany przez prawdziwego profesjonalistę.

Trening takiego typu prowadzony jest przez doskonale dobranych trenerów, aby ćwiczenia były z jednej strony bezpieczne, z drugiej, by efekty były szybko widoczne.
Jak pragniemy, ażeby bardzo szybko zrzucić parę kilo, a jednocześnie, ażeby poczuć się cudownie każdego dnia, warto skorzystać z tej formy ćwiczeń, jaka jest niejako zabawą, co tym bardziej powinno zachęcać do takich ćwiczeń. Ważne też jest to, iż właściwie w każdym dużym mieście dostępne są takie trampoliny, a szczególnie jak jumping Szczecin ma bardzo dużo do zaoferowania w tym temacie.
23-11-16 08:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.