Wymarzony pomysł na zebranie w gronie znajomych! Kliknij!

Obecnie coraz to bardziej atrakcyjne stają się koleżeńskie spotkania przy planszówkach. Rozkręcają je znajomi w własnym towarzystwie, zdarza się również, iż nawet kluby czy inne lokale regularnie prowadzą tego rodzaju wieczory.


pandemia gra
Opracował: C&A
Na podstawie: C&A


Takim sposobem można przeżyć sylwestra i cieszyć się jednakowo dobrze, niczym na oszałamiającym balu.


Może zainteresują ciebie także

Jakie planszówki wybrać

jezioro
Opracował: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się gry komputerowe i gry, w które wolno grać na konsoli. Jednakże ciągle wolno spotkać te jednostki, które uwielbiają grać w gry planszowe lub karciane.


blues


Co zatem wskazane jest mieć? Przede wszystkim, oczywiście, stół. Ewentualnie pokaźny fragment podłogi. Wszystko po to, iżby bezproblemowo zmieściła się plansza i inne elementy, np.

Nie wahaj się - jeżeli pragniesz uzyskać dodatkowe wiadomości na ten temat, wiedź, że bezpłatne wejście na nasz link doprawdy całkowicie darmowy.

postaci, kostki. Druga kwestia to, w rzeczy samej, gry. Asortyment mamy nader szeroki i każdy odkryje coś dla siebie. Ciekawą opcją są rozgrywki, w jakich uczestnicy przybywają przeciwko systemowi i powinni integrować swoje siły, żeby pospołu wygrać. W taki sposób funkcjonuje np. Pandemia gra, jaka była nominowana w konkursie Gra Roku 2010. Partycypanci rozgrywki mają ocalić świat przed czterema zarazami, które uciekły z zamknięcia. Tylko współpraca może tu dać efekt! To fajne rozwiązanie dla osób, które w rzeczywistość gier planszowych dopiero wchodzą czy też chcą się bez zobowiązań rozerwać.


Dla w wyższym stopniu zaawansowanych graczy - a także dla tych, którym niestraszne jest programowanie strategii - milsze będą gry strategiczne i im podobne. Dodaje się do nich przykładowo czynniki ekonomiczne, które podkręcają jeszcze stopień potyczki. Do takowych gier należy choćby Twilight Imperium - 1 z najbardziej głośnych (i wykupywanych) planszówek. Rozgrywka może trwać bardzo długo, a jej rezultat jest uzależniony głównie od decyzji, jakie przyjmują poszczególni gracze.


Bardzo mały jest tu stopień losowości.


Najpierw jednak do sukcesu wieczoru z planszówkami niezbędni nam są... gracze, innymi słowy postaci, z którymi złapiemy wspólny język przy stole lub kartach!
20-06-23 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.