Dzięki oryginalnym kostiumom każda zabawa będzie wspaniała. Można je zakładać także na specjalne spotkania w łóżku

Dzięki niezwykłym kostiumom można wcielać się w różne osoby. Podobne kostiumy sprawdzają się w wypadku balów kostiumowych, jak też bardziej intymnych spotkań w sypialni.
Z pewnością dodadzą zabawie odrobinę pikanterii.


Koncert
Opracował: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na bale kostiumowe dla dorosłych


Strój Francuska Pokojówka
Opracował: Baumit Sp. z o.o.
Na podstawie: Baumit Sp. z o.o.


Nie tylko dzieci kochają bale kostiumowe oraz przebieranki, także dorośli z radością w nich biorą udział. Takie zabawy są wyprawiane z okazji karnawału, Halloween, a nawet gwiazdki. Można się na nie przebrać bardzo ciekawie, gdyż dzisiejsza oferta kostiumów przedstawia się się nad wyraz atrakcyjnie i można je dopasować do przeróżnych okoliczności. Kostium mikołajki sprawdzi się w wypadku przyjęć gwiazdkowych i sylwestrowych -najlepszy kostium mikołajki. Na Halloween panie zazwyczaj przeistaczają się w czarownice, bynajmniej nie te brzydkie i stare, ale seksowne oraz zmysłowe.

Jeśli interesuje Cię ciąg dalszy podajnik na papier tolaetowy naszego wpisu zapraszamy do następnego artykułu, który znajduje się pod tym linkiem. W nim rozwieją się wszelkie Twoje niepewności.

Taki strój z sukcesem można założyć także na zmysłowe spotkanie z ukochanym, aby podgrzać troszkę atmosferę w sypialni.


Do tego nadaje się również strój Francuska Pokojówka


W przypadku, jeśli chce się podgrzać atmosferę w łóżku oraz zastosować element zaskoczenia podczas łóżkowych spotkań, można wyszukać seksowny kostium na tę okoliczność. Modne są przebrania za pielęgniarki oraz pokojówki - . W sklepach z przebraniami nierzadko można kupić kompletne stroje, które zawierają również niezbędne akcesoria, jak miotełka czy atrapa strzykawki.
Asortyment podobnych kostiumów jest bardzo rozległy i zróżnicowany, przez co każdy znajdzie przebranie, w którym poczuje się pewnie i przyjemnie.
24-02-09 17:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.