W jakie gry można pograć bez instalacji?

Dzisiaj dość często tak jest, że ludzie pracujące przy komputerze starają się zabić czas na grach komputerowych. Jest tak, bo dosyć często ludzie nie mają dostatecznej kontroli nad swoją pracą, co sprawia, że lwi kawałek czasu spędzają na nieistotnych działaniach. Jeśli jednak zdecydujemy się na pogranie w jakąś z dostępnych gier, to jak mamy się w niej odnaleźć?
Za chwilę przejrzymy co poniektóre gry przeglądarkowe i opowiemy o tych, jakie uznaliśmy za najbardziej interesujące.


Może zainteresują ciebie także

Najbardziej popularne gry motoryzacyjne w dystrybucji

Gry motoryzacyjne przynoszą wielu osobom przyjemnej, fascynującej rozrywki na długie ciemne wieczory. W dzisiejszych czasach wybór perfekcyjnych gier samochodowych nie okazuje się często sprawą banalną. W światowej dobie wielkiego pośpiechu ,a także ciągłego zabiegania nawet wybranie gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. W chwili, gdy pożądane są naprawdę silne, niezapomniane wrażenia, świetnym wyborem jest skorzystanie z najnowszych edycji popularnych i wysoko cenionych gier, takich jak przykładowo Gran Turismo 6. Czy najbezpieczniej zakupić tanie, lecz nie tak wspaniałe gry, które mogą przynieść niezadowolenie, czy też bardziej zaufać docenianym wytwórcom? Odpowiedź na to pytanie będzie dla dużej liczby osób absolutnie jasna.


Gry przeglądarkowe możemy podzielić na kilkanaście odrębnych gatunków, z jakich przewodzą gry takie jak:


- Gry strategiczne, takie jak na przykład Settlers online czy piraci online, Zobacz Settlersy w wersji Online


- Action games - to tego typu, w których gracz kontroluje postać aktywnie biorącą udział w wartkiej akcji i mającej spory wpływ na końcową fabułę,


settlers online
Opracował: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
- Strategie turowe - jest to wariacja na temat klasycznych gier strategicznych, w których akcja dzieli się na tury. Poszczególni gracze muszą poczekać, aż wszyscy inni użytkownicy zakończą swoje tury i wtedy mogą wykonywać własne akcje


gry przeglądarkowe
Opracował: SAPPHIRE
Na podstawie: SAPPHIRE
- Gry logiczne - dość mało popularny rodzaj gier przeglądarkowych, prawdopodobnie ze względu na wysoką trudność rozgrywki. [] Najczęściej polegają na składaniu różnorakich puzzli.


W jaki więc sposób należy wybrać rodzaj gry dla siebie?


Ogólnie rzecz biorąc, trzeba określić ile czasu jesteśmy w stanie na tego typu grę poświęcić. W następnym kroku sprawdźmy ile czasu pozostali użytkownicy poświęcają nad grą. Jeżeli chcemy pozostać konkurencyjni w takiej grze, musimy spędzać podobną ilośćgodzin. Na przykład, wybierając settlers online wystarczy kilkadziesiąt minut do kilku godzin dziennie, by być na topie drabinki graczy.


settlers online
Czy dobrze jest poświęcać sporo czasu dla tego typu gier na przeglądarkę?


Tak na prawdę, to jest to sprawa absolutnie indywidualna - jeżeli granie sprawa nam dużą przyjemność, to dlaczego by nie poświęcać temu dużej ilości czasu.


Ostatecznie, to ma być nasze hobby, więc warto jest zdecydować się na to w pełni świadomie.
Z pewnością tego typu gry przeglądarkowe są w stanie sprawić nam sporo frajdy, jednak należy pamiętać, by do wszystkie podchodzić z umiarem i nie dać się za bardzo wciągnąć w świat wirtualny.
23-01-11 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.