Aktywne spędzanie wolnego dnia, zatem co robić, aby nie trwonić niedzielnego popołudnia przed TV

Kiedy nadchodzi wiosna, mamy coraz większą chęć, aby nie spędzać czasu w domu. Pogoda nam sprzyja, słońce świeci coraz wyżej, a temperatura robi się coraz wyższa. Pozbywamy się grubych, zimowych kurtek oraz myślimy, co robić, by nie siedzieć następne niedzielne popołudnie przed TV. Najłatwiejszą metodą na wolny dzień jest spacerowanie. Można chodzić gdziekolwiek pragniesz – i po mieście, i za miastem, lecz oczywiście pierwszorzędne są naturalne krajobrazy.


gra w siatkówkę
Opracował: Todd Ryburn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego warto jechać samochodem do nieopodal położonego lasu oraz patrzeć, w jaki sposób przyroda powolutku budzi się do życia. Grzybów jeszcze nie znajdziemy, ale fajnie spędzimy czas. Można zapakować piłkę, rakietki do badmintona oraz oczywiście apetyczne kanapki bądź inne frykasy, by zjeść poza domem wyśmienity podwieczorek. Cała rodzina będzie zachwycona, kiedy postawimy kosz na zielonej polanie i będziemy przysłuchiwać się śpiewom ptaków. Jeżeli nie spacery, to może wycieczki na rowerze? Większość z nas lubi pedałować, dlaczego zatem nie wybrać się na przejażdżkę? Nie jedziemy od razu dwadzieścia km poza miasto, na początek wystarczy parę kilometrów, by troszkę poruszać się po zimie - odnośnik. Wielu ludzi przepada również za chodzeniem z kijkami. To tzw.

Nie ociągaj się — sprawdź jakie interesujące treści ma nasza autorska witryna (https://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/promienniki-parasole-grzewcze/). Jej opis zapewne szalenie Cię zainteresuje.

Nordic Walking, jaki pozwala nie tylko cieszyć się naturą, lecz również pozbyć się kilku niepotrzebnych kilogramów, które niestety często pojawiają się po zimniejszych miesiącach. Kijki odciążają stawy, zatem mogą ich używać również osoby borykające się z trudnościami z nimi. Oprócz tego popularnością cieszą się działki, tzw. ogródki, które możemy wyszukać we właściwie każdym mieście. Warto mieć taki własny kawałek ziemi, gdzie będziemy mogli zasadzić ulubione kwiatki, hodować pomidorki, a także ustawić grilla, aby od czasu do czasu zjeść kolację pod gołym niebem. Najważniejsze jest, by jak najwięcej przebywać poza domem, bo zanim się obejrzymy, ponownie nadciągnie zima.


chłopak robiący brzuszki
Opracował: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
To jedynie kilka pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Bezsprzecznie masz swoje ulubione zajęcia, jakie możesz robić na świeżym powietrzu (ciekawostka). Zabierz rodzinę z wygodnej sofy i zróbcie coś fajnego, a dużo przyjemniej będzie się wam spać, kiedy już wrócicie do domu zmęczeni, ale uszczęśliwieni.
22-08-04 08:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.