Piosenki, które słyszymy w trakcie grania

Gdy kupujemy jakąkolwiek grę to nie za każdym razem rozmyślamy o tym, w jaki sposób stworzono ścieżkę dźwiękową do niej. Dopiero po pewnym czasie zauważamy, że muzyka naprawdę w świetny sposób oddaje klimat gry. Bo muzyka do gier to bardzo istotny element. Owszem wybiera się popularne bardziej lub mniej piosenki, które są wplatane w grę, jednak całą ścieżkę dźwiękową, która ma być dopasowana do klimatu gry trzeba tworzyć osobno.

konsola ouiya
Opracował: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie szumy, wszystkie dźwięki, które mogą wydawać postaci, czy też, jakie daje otoczenie muszą zostać niesamowicie dobrze przemyślane. Zastanówmy się przez moment jakby to było, gdyby któraś gra z sensacyjnymi scenami nie miała ani jednego dźwięku. W dzisiejszych czasach ciężko byłoby przywyknąć. Dodatkowo gra nie byłaby już tak atrakcyjna, bo muzyka tworzy napięcie, sprawia, że gra jest całkiem inaczej odbierana. Z tego powodu tak istotne jest, żeby stworzyć rzeczywiście dobrą muzykę do gier, bo inaczej gra stałaby się niepełna. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą: Gospel

Mega piosenki kojarzone z grami

Czasem , kiedy słyszymy jakąś piosenkę w audycji radiowej i wydaje nam się, że gdzieś ją słyszeliśmy. A później odpalamy komputer lub konsolę i dociera do nas, że ten właśnie utwór jest w naszej grze. Bo muzyka do gier to m.in. utwory muzyczne, które są znane i które świetnie dopasowują się do charakteru gry. Bywa, że utwór nie jest bardzo popularny, a któraś gra idealnie taką piosenkę wypromuje.
Bank muzyki royaltyfreeheaven
Opracował: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza już stworzonymi utworami, są robione piosenki z myślą o konkretnych grach. A na dodatek trzeba zrobić ścieżkę dźwiękową do gry, która nie będzie opierała się na piosenkach, a na dźwiękach, jakie są wydawane w różnych sytuacjach, na każdym poziomie przez postacie i otoczenie, gdzie się znajdują. Tworzenie takiej muzyki nie jest banalną sprawą, trzeba trochę się pomęczyć, by wszystko do siebie pasowało.

Nie czekaj oraz przeczytaj zawarte tu uwagi na nasz temat (http://www.krltomaszewski.com/o-mnie/). To z pewnością są warte Twojego zainteresowania dane - po prostu kliknij ten link.

Do gier muzykę tworzą wielcy muzycy.

xbox i playstation na targach
Opracował: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby, które naprawdę potrafią oddać klimat gry za pomocą dźwięków. Jest to spore przedsięwzięcie, ale tylko tak możemy doprowadzić do tego, że gracze będą czuli, iż zrobiono wszystko, żeby chcieli do tej gry wracać i później kupować kontynuacje. Bo muzyka, pasjonująca fabuła i odpowiednia techniczna oprawa sprawia, że osiąga szczyty popularności.
23-07-29 08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.