Przykładowe pomysły na to, to wręczyć można swojemu facetowi na różne okazje.

Imieniny, urodziny czy teżdzień chłopaka to tylko jedne z wielu okazji na to, żeby wręczyć swojemu facetowi coś ciekawego. Jednak sporo pań ma ogromny problem co zakupić, aby upominek faktycznie obdarowanej osobie się spodobał. Niestety w dalszym ciągu pokutują tu szablonowe pomysły, takie jak następne skarpety, kosmetyki czy krawat. O ile za pierwszym czy drugim razem się sprawdzą, o tyle dostając coś takiego po raz kolejny chyba każdy facet może w pewnym momencie nie do końca być szczęśliwym.


skok na bungee
Opracował: Daniela Paz Moya Duarte
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Podarunek dla chłopaka na 18 urodziny nie musi być nudny!

Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Opracował: Sigma International
Na podstawie: Sigma International
Każda z nas ma każdego roku ambaras co wybrać facetowi na rocznicę urodzin. Tym bardziej na te jedne, jedyne osiemnaste urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co możesz mu sprezentować! Niekonwencjonalny upominek to taki, który przeważnie wykonasz sama.


przecież pomysłów na najróżniejsze upominki i prezenty dla panów jest całe mnóstwo i wcale nie trzeba przeznaczać na to jakiś ogromnych pieniędzy. Zdecydowanie bardziej będzie się liczyć oryginalny pomysł, niż jakiś drogi, zupełnie nieprzydatny gadżet. Bardzo dobrym pomysłem na przykład może być pójście w stronę zainteresowań danego pana. Takie prezenty są cały czas aktualne, gdyż kolejna część kolekcji czy coś, co chłopak właśnie chciał sobie kupić z pewnością się sprawdzą, oczywiście przy założeniu, że się je odpowiednio wybierze. Interesujący pomysł na prezent dla niego to kliknij aby zobaczyć źródło również wymyślenie jakieś niestandardowej atrakcji, o ile oczywiście ktoś będzie lubił mocne wrażenia czy wysoki poziom adrenaliny. Aktualnie bez żadnych problemów zakupić można swojemu panu skok ze spadochronem, na bungy czy też przejazd po torze wyścigowym. Można nie szaleć aż tak bardzo z poziomem emocji i przykładowo kupić kurs (kurs na stopień żeglarza jachtowego) jazdy na gokarcie czy bilarda, one również na pewno będą cieszyć, a nie będzie obawy, że ktoś nie zdecyduje się jednak wsiąść na pokład samolotu.


prezent dla chłopaka
Opracował: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co pewien czas można także pomyśleć o jakimś przydatnym drobiazgu, ważne jest jedynie, żeby kupić coś ciekawego i oryginalnego. Nawet zwykły otwieracz do piwa, jeżeli będzie nietypowo wyglądał bardzo się może spodobać. Z pewnością uniwersalny prezent dla chłopaka zaktualizowany post na blogu, który osiągnął już pełnoletność, będzie jakiś porządny alkohol, lub jeśli pali papierosy, cygaro z Kuby. A jeżeli się już nic interesującego nie uda wymyślić albo zabraknie na to czasu, to pyszna kolacja także spełni swoje zadanie.
23-03-28 12:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.