Telewidz bez bieżącego programu byłby jak rozkojarzony turysta podróżujący autobusem bez ważnego rozkładu jazdy

Na początku ubiegłego stulecia sceptycy sugerowali, że telewizja w ogóle nie ma przyszłości, ponieważ siedzenie pięć czy sześć godzin dziennie przed monitorem telewizora jest całkowicie bezsensowne. Jednak czas pokazał, że tak naprawdę się mylili. Oglądanie seriali czy filmów przyrodniczych oraz serwisów informacyjnych staje się dziś najlepszą formą spędzania wolnego dnia. Niektóre programy emitowane w zeszłym roku zgromadziły przed ekranami telewizorów kilkumilionową widownię, co potwierdza, że telewizja ma niemałe grono wielbicieli.


Program TV jest niczym skrupulatny rozkład jazdy, który pełni czysto informacyjną rolę.

Publikowany post, to nieprawdopodobnie interesujący materiał? Jeżeli także tak uważasz, to zobacz na inny wątek, a niezła witryna sprawdzi się tu niezwykle.

Pomimo tego że w na poczcie dostępne są gazetki z aktualnym programem, to mieszkańcy Polski chyba najczęściej korzystają z rozkładu umieszczonego w internecie, np. w serwisie W trakcie przeglądania witryn internetowych w domu, bądź nawet w biurze, tak panie, jak i faceci przy okazji weryfikują, czy np. data emisji ich ulubionego programu się nie zmieniła. Ponieważ nierzadko emitowane są powtórki konkretnych odcinków telenowel, to telewidzowie pragną wcześniej wiedzieć, czy w nadchodzący piątek będą mogli obejrzeć ten premierowy odcinek.
telewizor
Opracował: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bez bieżącego rozkładu jazdy każdy wczasowicz czułby się zagubiony i z pewnością w ogóle nie wyruszałby w podróż - nawet krótkie informacje o godzinie odlotu albo przyjazdu są bardzo istotne. Natomiast telewidzowie, którzy mają dokładnie sprecyzowane preferencje, przeważnie wiedzą, kiedy są emitowane ich ulubione programy. Jednak transmisje zawodów sportowych lub ważnych uroczystości państwowych wprowadzają niemałe zmiany w stałym harmonogramie, stąd aktualny program TV - jest tak potrzebny.


Niektórzy telewidzowie są bardziej wymagający i, tak samo jak podróżni stojący w kolejce do informacji, pragną poznać szczegóły. Na popularnych serwisach internetowych zamieszczane są najrozmaitsze wiadomości: od zwięzłego przedstawienia fabuły brazylijskiego odcinka telenoweli zaczynają, a na plotach o utalentowanych aktorach kończąc.

Jeżeli planujesz kupić coś naprawdę dobrego, spójrz na portal (https://digital-motion.pl/) tej firmy, zobaczysz u nich wiele bardzo atrakcyjnych ofert.

Telewidzowie śledzący losy ulubionych bohaterów najczęściej chcą przy okazji wiedzieć, co zdarzy się w następnym odcinku albo nawet oglądnąć go w sieci. Teraz każdy popularniejszy serial posiada własną witrynę internetową, zatem każdy telewidz ma również szansę dowiedzieć się jeszcze więcej o konkretnej postaci, a także o aktorze, który się w nią wciela.
21-10-15 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.