Ranking najpopularniejszych gier
gra planszowa
Opracował: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe to znakomita rozrywka, zatem już dzisiaj kup odpowiednie elementy dla siebie oraz calutkiej rodzinki.

Dziś istnieje tak wiele ciekawych ewentualności rozrywki, że szkoda siedzieć przed telewizorem, bo można zabawiać się na mnóstwo sposobów. Przyjemną alternatywą spędzania czasu okazują się planszówki, które teraz są dostępne w doprawdy fascynującym asortymencie.
możliwości
Opracował: Peter Benedik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli uwielbiamy paintball, to warto zaplanować grę na obszarze Stoczni gdańskiej

Jeżeli jesteśmy fanami paintballa oraz zamieszkujemy w okolicach Trójmiasta, to bez wątpienia znajdziemy dużo świetnych lokalizacji, w których da się zorganizować gry.
Bieszczady
Opracował: Yadis-Art
Na podstawie: www.flickr.com

Co to jest paintball laserowy? Na jakie okazje będzie idealną rozrywką?

Dziś mamy wielką ilość ciekawych rozrywek, za sprawą jakich można w ciekawy sposób spędzić czas. Nie brak możliwości na spotkania ze znajomymi, imprezę pracowniczą, albo też rozrywkę dla dzieci, jakie mają wakacje.
muzyka
Opracował: Justin Higuchi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest tzw. broń palna i gdzie praktycznie każdy może potrenować strzelanie?

Swobodne korzystanie z co poniektórych rodzajów broni jest w Polsce od pewnego czasu niedozwolone. Innymi słowami trzeba posiadać poważny powód (np. ryzyko zakłócenia tzw. miru domowego) oraz zaliczyć specjalne próby psychologiczne.
Zegar ścienny wskazówki NEXTIME
Opracował: NEXTIME
Na podstawie: www.decosalon.pl

Czemu jumping fitness to wspaniały sposób na rewelacyjną sylwetkę? Do jakiego miejsca warto się udać, by tak poćwiczyć?

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne są ćwiczenia na trampolinach, które określa się też jako jumping fitness. Te ćwiczenia się bardzo efektywne, stanowią znaczący wydatek energetyczny dla każdego ćwiczącego.
romantyczny świecznik
Opracował: barockschloss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie ciekawe rozrywki rekreacyjne okazują się być warte zwiedzenia w Trójmieście?

Każdy, kto jako zamiar swej np. lipcowej przejażdżki zdecyduje się na krajowe nadbrzeże, prawdopodobnie zdecyduje się na któreś z miast, które tworzy najpopularniejsze Trójmiasto. Warto dopowiedzieć, że formalnie jest nim dopiero od 2 marca 2007 roku.
program tv
Na podstawie: pixabay.com

Telewidz bez bieżącego programu byłby jak rozkojarzony turysta podróżujący autobusem bez ważnego rozkładu jazdy

Na początku XX stulecia sceptycy sugerowali, że telewizja wcale nie ma przyszłości, ponieważ siedzenie kilka godzin dziennie przed monitorem telewizora jest całkowicie bezsensowne. Jednakże czas pokazał, że mocno się mylili. Oglądanie telenoweli czy filmów obyczajowych i serwisów informacyjnych jest dzisiaj standardowo wybieraną formą spędzania wolnego dnia. Niektóre programy emitowane w zeszłym roku zgromadziły przed monitorami telewizorów kilkumilionową widownię, co dowodzi, że telewizja ma naprawdę spore grono wielbicieli.
Sztuka w nieładzie
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Które miejsce może być realnym rozpoczęciem ostatnich dni Twoich dziecięcych życzeń o zwyczajności?

W dzisiejszych dniach żyjemy w olbrzymim pośpiechu, a tym samym w olbrzymim stresie. Nie jest to zbytnio właściwe, wszakże swe postępowanie tłumaczymy chęcią utrzymywania swego miejsca zatrudnienia, zamiarem utrzymania właściwego jakości istnienia.
impreza firmowa
Opracował: Rob DiCaterino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje tylko swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie ta myśl zjawia się w poniedziałek, prawdopodobnie najbardziej nielubiany dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy radowaliśmy się życiem i wolnością. Tego typu myśli przychodzą także pod koniec tygodnia, szczególnie w piątek, kiedy już pracujemy trochę mniej uważnie, bo myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to właściwie nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!
gry towarzyskie

Czy wiedziałeś, co Twoje dzieci robią w internecie? Warto to kontrolować!

W dzisiejszych czasach dzieci na pewno o wiele więcej czasu spędzają przed komputerem niż na podwórku. Jeżeli Twoje dziecko również takie jest - a pewnie tak - musisz zwracać baczną uwagę na to, co dokładnie Twoja pociecha robi w sieci. Nie da się przecież zaprzeczyć, że internet jest pełen niebezpieczeństw i treści, jakich dzieci niewątpliwie nie powinny oglądać. Jeśli zatem Twoje dziecko musi spędzać dużo czasu przy komputerach, musisz mieć nad tym pełną kontrolę.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.