Ranking najpopularniejszych gier
berlin
Na podstawie: www.orlicatravel.pl

Jak szybko możesz zostać w swoim domu przykładowo królem bądź łowcą zombie?

W życiu nie mniej ważna jak praca jest także możliwość beztroskiego odpoczynku, aby odzyskać siłę na następny dzień w biurze lub w szkole. Dla tych osób, które nie lubią chodzić do kawiarni czy na mecze, są jeszcze inne rozwiązania.
kamera
Opracował: Miquel Angel Pintanel Bassets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Od dawna udowodnione jest, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najbardziej efektywnie na ich wyobraźnię

Firmy marketingowe od lat zdają sobie sprawę z tego, że aby złapać zainteresowanie potencjalnego kupującego, należy przykuć jego spojrzenie. Dzięki temu zmysłowi najbardziej poznajemy otaczającą nas rzeczywistość. Duża część z nas to wzrokowcy. Wobec tego nowoczesny marketing tak chętnie posługuje się filmikami.
Grzbiety książek
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Ostatnio serial gra o tron cieszy się niesamowitą glorią pośród widzów na całym świecie

Dzisiaj jest bardzo dużo spraw, które cieszą się niespotykaną popularnością wśród wielu ludzi, jacy zafascynowani są jakimś wydarzeniem albo jakąś kwestią.
dzieci podczas meczu
Opracował: Paul
Na podstawie: http://www.flickr.com

Atrakcje turystyczne Trójmiasta

Trójmiasto to chyba najogromniejsze skupisko wspaniałych zabytków wtopionych w architekturę miast. Każdego roku zwiedza je setki tysięcy podróżników. Każdy odnajdzie w tym miejscu cokolwiek dla siebie.


Wianki
Opracował: Dalibor Tomic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są interesujące przykłady gier związanych z dawnymi dziejami ? Co jest godne polecenia?

Niezmiernie cenione są gry, jakie osadzono w historycznych realiach, albo też są niejaką fantazją na temat przeszłych lat i dawnych cywilizacji. Historia posiada w sobie coś przyciągającego oraz fascynującego zarazem.
impreza firmowa
Opracował: Rob DiCaterino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje tylko swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie ta myśl zjawia się w poniedziałek, prawdopodobnie najgorszy dzień w tygodniu, gdy jesteśmy po weekendzie, kiedy cieszyliśmy się życiem i wolnością. Te myśli pojawiaj się też pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy troszkę mniej pilnie, gdyż myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to przecież nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!
osadnicy z catanu
Opracował: Monika Dąbrowska
Na podstawie: Monika Dąbrowska

Jakiego rodzaju prezenty na święta warto wybrać? Czy planszówki to ciekawy wybór?

Święta coraz bliżej, a razem z nimi trzeba pomyśleć o nabyciu prezentów. Wybór jest spory, ale zawsze jest z tym trudność, bo przecież nie myślimy na co dzień, co by było najlepsze.
restauracja wrocław

W jaki sposób rozpoznać porządną restaurację?

Jedziemy w Polskę , podróż jest długa, bo drogi u nas nie najlepsze, robimy się zatem zgłodniali. Gdzie się zatrzymać, aby wypocząć, smacznie zjeść, nie zepsuć sobie nastroju i nie spędzić kolejnych godzin na szukaniu apteki?


W jaki sposób rozpoznać porządną restaurację?

Istnieje parę kierunkowskazów, jakie pomogą nam wyselekcjonować należycie miejsce.
serwisy
Opracował: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowe typy spędzania wolnego czasu dla znudzonych mieszkańców dużych miejscowości

Obecnie znalezienie środka dla rozładowania nagromadzonej wewnątrz energii niekoniecznie musi należeć do łatwych. Progresywni konsumenci są w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej tym samym znacznie więcej też wymagają.
Kraków
Opracował: Radomir Cernoch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są możliwości w czasie organizacji imprez integracyjnych i wyjazdów.

Firmy coraz chętniej organizują najróżniejsze integracyjne imprezy jako formę wynagrodzenia i docenienia załogi za swoją pracę. Charakter wyjazdów tego typu jest niezwykle zróżnicowany, zależnie od oczekiwań właściciela i samej załogi.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.