Kultura
escape room
Opracował: thornet_
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły dzięki jakim można odebrać wyznaczone rzeczy jako bardziej zajmujące.

Rozwiązania dzięki jakim da się odbierać wyznaczone sprawy jako bardziej zajmujące odnoszą się do różnych dziedzin w naszym życiu. Mogą to być te, jakie powiązane są z stylem, kulturą, jak i z w większym stopniu codziennymi sprawami. Tak naprawdę, w obecnych realiach, wszystko to, co nas otacza, w pewien sposób ukierunkowane pozostaje na nowoczesność.
polowanie
Opracował: per Corell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zewsząd słychać pytanie: gdzie się podziali Ci mężczyźni? Czy prawdziwych mężczyzn już naprawdę nie ma?

Mawia się, iż prawdziwych facetów już nie ma. Zewsząd alarmuje się, iż nastała epoka narcyzów, czyli mężczyzn zapatrzonych w siebie, mężczyzn bez cech szczególnych, bez cech, które powinny być ich największymi zaletami. To prawda, że coś uległo zmianie, ale nie jest to tylko wina facetów. Kiedyś po prostu życie było prostsze, dziś zmieniło się wiele rzeczy, a efekty są tego typu, iż role społeczne i kulturowe się trochę pomieszały. Mimo wszystko, mężczyźni jako gatunek istnieją, są jednakowoż bardziej elastyczni niż kiedyś.
planszówka
Opracował: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chociaż gry istnieją od zawsze, to w dzisiejszych czasach mamy największe możliwości, by zaangażować się w taką rozgrywkę

Gry istniały od zawsze, już w dawnych czasach grano w kości, używano do tego celu najbardziej nieskomplikowane przedmioty. Zawsze istniała więc w człowieku chęć gry i rozrywki. Obecnie pod tym względem nic nie uległo zmianie. Wielka zmiana jednakowoż nastąpiła w zakresie dostępności różnorodnych gier. Technologia sprawiła, że mamy obecnie prawdziwy wysyp przeróżnych, nowatorskich gier, o których nawet nie śniło się ludziom z przeszłości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.