Sport
Triathlon
Opracował: Giant
Na podstawie: Giant

Triathlon sport dla wytrzymałych

Teraz myśli się, iż człowiek sukcesu winien uprawiać jakikolwiek sport. Ma to być strategia na pokazanie że panujemy nad sytuacją w wszelkich możliwych dziedzinach życia. Bez wątpliwości nie jest to jedyne wytłumaczenie takiej działalności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, lecz w zamian dostajemy po pewnym okresie lepszy nastrój.
trener osobisty
Opracował: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

W licznych siłowniach istnieje okazja zajęć z prywatny trener, które pozwalają na szczegółową pracę nad własnym ciałem. Jest to rozwiązanie coraz to bardziej lubiane, które wysławiane jest na wielu stronach internetowych, oraz w telewizji. Bezproblemowo da się stwierdzić, że ćwiczenia fizyczne przeszły dużą transformację, która wywołana była głównie przemianami światopoglądowymi w społeczeństwie. Dawniej bycie wysportowanym jednoczyło się jedynie z atletyczną postawą, z kolei współcześnie ludzie w najogromniejszej części zwracają uwagę na zdrowie i pozytywny wpływ ćwiczeń na organizm i humor.
downhill
Opracował: Eli Christman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjątkowy sposób na odstresowanie się, czyli jakie zalety mają sporty ekstremalne?

Wyjątkowo szybki tryb życia, wydłużający się czas spędzany w pracy, obowiązki i uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to najistotniejsze czynniki, które wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą ciągłe dokształcanie się, uczestnictwo w wielu kursach oraz szkoleniach, a także problemy osobiste oraz zdrowotne. Trudno nam się od tego odseparować. Jeżeli pragniemy podarować sobie chwilę zapomnienia, możemy pomyśleć o uprawianiu sportu. W grę wchodzą również sporty ekstremalne, które zapewnią nam solidną porcję adrenaliny.
morze
Opracował: mmlolek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybrzeże Słowińskie – jedno z najciekawszych miejsc w kraju na wyjazd

W Polsce z pewnością można odnaleźć dużo świetnych miejsc na spędzenie weekendu bądź wakacji. Sporo osób nie bez przyczyny lubi atrakcje, jakie posiadają olśniewające okolice Bałtyku – można tam, w zależności od poszczególnych upodobań, wylegiwać się na plaży, opalać się, jeść morskie smakołyki lub odpocząć w sposób aktywny – poprzez uprawianie sportu. Wówczas wybranie Łeby to z pewnością strzał w dziesiątkę – to niewielkie, lecz korzystnie położone miasto proponuje dużo ciekawych atrakcji dla turystów.
siłownia
Opracował: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na forach coraz to nagminniej pokazuje się zapytanie: w jaki sposób rzeźbić brzuch?

Aktualnie dosadnie da się zaobserwować, że kult sylwetki jest coraz to większy. Mnóstwo osób zwraca szczególną uwagę na własny wizerunek, zaczyna zdrowy tryb funkcjonowania i ogniskuje się na słusznej diecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.