Czytanie
prezent
Opracował: katrien berckmoes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki prezent dla niej będzie najlepszy?

Który podarunek będzie najlepszy dla kobiety? Każda kobieta uwielbia otrzymywać podarunki, bez względu na to, czy okazuje się być ku temu jakaś okazja, czy nie. Dlatego właśnie powinno się postarać, żeby każdy podarunek okazał się być jak najlepiej przemyślany, a do tego, żeby wypełniał jej wszelkie wymagania. Dlatego należy zaznaczyć czym się interesuje ukochana nam kobieta, co może sprawić jej sporą radość, gdyż jedynie wtedy mamy szansę posiadać gwarancję, że prezent będzie trafiony oraz że ochoczo będzie z niego korzystała.
dzieci
Opracował: Kobi Light
Na podstawie: Kobi Light

Dzieci warto uczyć czytać od najwcześniejszych lat

Im wcześniej wszczepimy w naszych dzieciach miłość do książek, tym znaczniejsza jest szansa na to, iż będą one także czytały jako dorosłe osoby. Co więcej ma możliwość się też okazać, że dzięki uwielbieniu do czytania łatwiej będzie im szło przerabianie lektur szkolnych, ponieważ po prostu nie będziemy musieli ich zmuszać do ich czytania.
czytnik e-booków Kindle
Opracował: bfishadow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy istnieje prawdopodobieństwo, że e-booki wyprą papierowe książki a przy tym podwyższą pułap czytelnictwa?

E-book czyli elektroniczna książka jest współcześnie najlepiej sprzedającym się towarem na zachodzie. Powoli wypiera on klasyczne, papierowe książki ponieważ niektóre tytuły wydawane są wyłącznie w postaci e-booków zwłaszcza w takich dziedzinach jak informatyka. E-booki pojawiły się wiele lat temu w postaci manuali dodanych do różnych programów komputerowych. Łącznie z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swoją działalność gospodarczą tylko w internecie i zapotrzebowaniu na informację, ebooki stały się niezwykle popularne. Doprowadziło do tego wiele zalet tej formy książki do których najważniejszą jest niski koszt produkcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.