Czytanie
prezent
Opracował: katrien berckmoes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki prezent dla niej będzie najlepszy?

Jaki podarunek okaże się być najlepszy dla kobiety? Każda kobieta lubi otrzymywać podarunki, bez względu na to, czy jest ku temu jakaś okazja, czy nie. Przez to właśnie trzeba się starać, żeby każdy podarunek był jak najlepiej przeanalizowany, a do tego, żeby wypełniał jej wszystkie wymagania. Dlatego trzeba powiedzieć czym się interesuje bliska nam kobieta, co ma szansę sprawić jej największą satysfakcję, bo tylko wtenczas możemy mieć gwarancję, że prezent będzie trafiony oraz że chętnie będzie z niego korzystać.
dzieci
Opracował: Kobi Light
Na podstawie: Kobi Light

Dzieci warto uczyć czytać od najwcześniejszych lat

Im szybciej zaszczepimy w naszych pociechach zamiłowanie do książek, tym znaczniejsza jest szansa na to, że będą one także czytały jako starsze osoby. Co więcej ma możliwość się również okazać, iż dzięki zamiłowaniu do czytania prościej będzie im szło analizowanie lektur szkolnych, gdyż po prostu nie będziemy musieli ich zmuszać do ich czytania.
czytnik e-booków Kindle
Opracował: bfishadow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy istnieje prawdopodobieństwo, że e-booki wyprą papierowe książki a przy tym podwyższą pułap czytelnictwa?

E-book czyli elektroniczna książka jest współcześnie najlepiej sprzedającym się towarem na zachodzie. Powoli wypiera on klasyczne, papierowe książki ponieważ niektóre tytuły wydawane są wyłącznie w postaci e-booków zwłaszcza w takich dziedzinach jak informatyka. E-booki pojawiły się wiele lat temu w postaci manuali dodanych do różnych programów komputerowych. Łącznie z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swoją działalność gospodarczą tylko w internecie i zapotrzebowaniu na informację, ebooki stały się niezwykle popularne. Doprowadziło do tego wiele zalet tej formy książki do których najważniejszą jest niski koszt produkcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.