Czytanie
prezent
Opracował: katrien berckmoes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki prezent dla niej będzie najlepszy?

Który prezent będzie odpowiedni dla kobiety? Każda kobieta kocha otrzymywać prezenty, bez względu na to, czy jest ku temu jakaś uroczystość, czy nie. Dlatego właśnie potrzeba się starać, żeby każdy prezent był jak najlepiej przemyślany, a do tego, by wypełniał jej wszelkie wymagania. Dlatego warto powiedzieć czym się interesuje ukochana nam kobieta, co może sprawić jej największą satysfakcję, bo tylko wówczas możemy posiadać pewność, że podarunek okaże się trafiony oraz że chętnie będzie z niego korzystać.
czytnik e-booków Kindle
Opracował: bfishadow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy istnieje prawdopodobieństwo, że e-booki wyprą papierowe książki a przy tym podwyższą pułap czytelnictwa?

E-book czyli elektroniczna książka jest współcześnie najlepiej sprzedającym się artykułem na zachodzie. Powoli wypiera on klasyczne, papierowe książki bo niektóre tytuły wydawane są wyłącznie w postaci e-booków zwłaszcza w takich sferach jak informatyka. E-booki pojawiły się wiele lat temu w postaci manuali dołączanych do różnych programów komputerowych. Łącznie z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swoją działalność gospodarczą tylko w internecie i zapotrzebowaniu na wiadomości, ebooki stały się bardzo popularne. Doprowadziło do tego dużo zalet tej formy książki do których najważniejszą jest mały koszt produkcji.
dzieci
Opracował: Kobi Light
Na podstawie: Kobi Light

Dzieci warto uczyć czytać od najwcześniejszych lat

Im wcześniej wszczepimy w naszych maluchach uwielbienie do książek, tym większa jest pewność na to, iż będą one też czytały jako dorosłe osoby. Co więcej ma szanse się też okazać, że dzięki zamiłowaniu do czytania łatwiej będzie im szło przerabianie lektur szkolnych, ponieważ normalnie nie będziemy musieli ich namawiać do ich przeczytania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.