Atrakcje
krajobraz Kaszub
Opracował: Szymon Nitka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Domy letniskowe na Kaszubach - czego stricte i za jaką cenę można się spodziewać?

Kaszuby położone są na zachód od Zatoki Gdańskiej aż po rzeczkę Łebę. W tym pasie spaja się zasobność natury z wykwintem folkloru, mocną, odradzającą się tradycją i kulturą, z językiem bieżącym w szkołach i kościołach, z kultywowanymi zwyczajami, sztuką rustykalną, kuchnią kaszubską - które przechodzą z pokolenia na pokolenie. Występuje tu też mieszanka narodowościowa.
jezioro

Cudowne miejsce, pełne atutów na obszarze kraju, jakim są jeziora mazurskie.

Pojezierze Mazurskie cudowna kraina mieszcząca się na północnych krańcach kraju. To kraina, jaka swoją historię ma wpisaną w dziejach Polski. Miejsce bajeczne, objęte sporymi atrakcjami przede wszystkim w sezonie letnim. Jednak podróżnych pozyskuje przez cały rok. Największym a zarazem najpiękniejszym walorem danego regionu będą jeziora mazurskie. Co powoduje, że akurat jeziora są podstawowym walorem?
wakacje w Łebie
Opracował: włodi
Na podstawie: www.flickr.com

Łeba - atrakcje i nocleg na wakacje

Poszukujesz idealnego miejsca do wypoczynku nad morzem? Chcesz w spokoju nabrać energii a tym samym ciekawie spędzić czas? W Łebie znajdziesz wszystko czego potrzeba, by mieć udany urlop!
impreza sylwestrowa
Opracował: Zamek Kliczków
Na podstawie: Zamek Kliczków

Mazury doskonała propozycja na niezapomnianą noc Sylwestrową.

Sylwester jest to dla każdego możliwość na nowe postanowienia, jakimi będą swojego rodzaju wyrzeczenia oraz przemiany w życiu. Wszyscy pragną, aby nadchodzący Nowy Rok był lepszy, każdy stara się być lepszym człowiekiem. Tymczasem to nie będzie najistotniejsze, ponieważ każdy chce te ostatnie godziny Starego Roku spędzić w gronie najbliższych przyjaciół albo rodziny. Nadzwyczaj często ludzie frapują się w jakim miejscu oraz w jaki sposób spędzić sylwestra. Czy będzie to impreza w plenerze, bal z orkiestrą bądź prywatne spotkanie z przyjaciółmi.
plaża
Opracował: popofatticus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tanie noclegi w malowniczejperfekcyjnej nadmorskiej miejscowości - Jarosławcu

Jarosławiec to śliczna, nadmorska miejscowość, która co roku przyciąga sporo turystów. Jeżeli lubisz rześki zapach i błękit morza, kochasz słuchać szumu wiatru i fal, dodatkowo wylegiwanie się na plaży w gorącym słońcu jest Twoim hobby to bezsprzecznie podróż do Jarosławca okaże się dla Ciebie świetnym sposobem na spędzenie intrygujących, niezapomnianych wakacji czy urlopu.
Beskidy
Opracował: Greg_Men
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinno się odwiedzić podczas zwiedzania Wisły?

Niemalże każdemu mieszkańcowi naszego kraju miejscowość Wisła kojarzy się nierozerwalnie z Adamem Małyszem. Nic w tym dziwnego, ponieważ z pewnością dzięki jego sukcesom, miejsce to jest tak tłumnie odwiedzane przez turystów. Oczywiście nikogo nie dziwi, z jakich powodów małyszomania była ogromną dumą dla miasta. Dlatego też zdecydowanie warto odwiedzić tę miejscowość. Jeżeli interesuje nas Wisła kwatery są dostępne przez cały rok, a miejsc do zwiedzania na pewno nie zabraknie.
Kraków
Opracował: Radomir Cernoch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są możliwości w czasie organizacji imprez integracyjnych i wyjazdów.

Firmy bardzo chętnie organizują rozmaite integracyjne imprezy jako sposób wynagrodzenia i docenienia załogi za swoją pracę. Charakter wyjazdów tego typu jest bardzo różny, zależnie od oczekiwań właściciela i samej załogi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.