Dzieci
Stadion
Opracował: Andrew Malone
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy marzenia z dziecięcych lat, jakie dzisiaj są tak łatwe do spełnienia, jest tak samo upragnione przez dzieci współcześnie żyjące

Kto, jako dziecko nie chciał mieć porządnej piłki. Niezależnie od płci, każdy co najmniej raz w życiu marzył o porządnej gale, albo cudownie lekkiej i zarazem niezwykle sprężystej piłce do siaty, choćby nawet miała to być siatkówka plażowa.
Koncert
Opracował: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzięki oryginalnym kostiumom każda zabawa będzie wspaniała. Można je zakładać także na specjalne spotkania w łóżku

Dzięki ciekawym kostiumom można wcielić się w przeróżne osoby. Podobne kostiumy sprawdzają się w przypadku balów kostiumowych, jak też bardziej intymnych spotkań we dwoje.
rozmowy z katem
Opracował: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com

Nudzi mi się, czyli jak odnaleźć niezawodny środek na likwidację nudy

W dzisiejszych czasach każdy człowiek otacza się wieloma bodźcami stymulującymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i naturalnie książki to źródła, które dostarczają nie tylko niezbędnych informacji, ale także wpływają na strefę wrażeń i emocji.
Codzienna aktywność
Opracował: Apteka-zdrowie.eu
Na podstawie: www.apteka-zdrowie.eu

Weekend w siodle - idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy okazji zdobyć nowe doświadczenia

Ruch to zdrowie - każdy Ci to powie, lecz niestety tylko nieliczni wdrażają wspomnianą


Weekend w siodle - idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy okazji zdobyć nowe doświadczenia

zasadę w życie. Dorośli nader często przesiadują całe dnie za biurkiem, a dzieci nie potrafią oderwać się od monitora lub telewizora Warto postawić pytanie: co zrobić, by odwrócić tę niekorzystną sytuację?


disney
Na podstawie: flickr.com

Bajki dla dzieci oraz produkcje Disneya, czyli jakie bajki powinniśmy włączać dzieciom, żeby wyniosły z nich tylko mądre treści

Każde dziecko ma jakąś ulubiona bajkę, którą lubi oglądać niezależnie od humoru. Oglądanie bajek przez dzieci może przynieść mnóstwo korzyści, jednak kiedy będą one nieodpowiednie, nasza pociecha może wynieść z nich błędne przekonania o otaczającym świecie.
Creative Commons
Opracował: Helen Penjam
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak ciekawie zająć swojemu dziecku dobry czas na wakacjach?

Wyjazd z dziećmi na wakacje z pewnością może być wSPAniałym czasem, ale jeżeli nie masz żadnego pomysłu na to, w jaki konkretnie sposób zorganizować swoim dzieciom czas wolny, wtedy wakacyjny urlop może okazać się również prawdziwym koszmarem.
koszulki na cd

Koszulki przeznaczone na CD - czyli, opakowania papierowe przeznaczone na płytkę? Przenigdy więcej!

Jak to istnieje możliwość łatwo zauważyć po naszym dzisiejszym tytuliku tekstu, nasz temat będzie dziś obejmował koszuleczki przeznaczone na płytki typu CD. W obecnej chwili mogłoby się zdawać, iż płyty tego rodzaju jest to już przeżytek, zwłaszcza od pokazania się przenośnych dysków typu twardego, czy jeszcze bardziej popularnych przenośnych portów typu USB, które to mają z biegiem lat coraz to większą pojemność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.