Wolny czas
gra planszowa na impreze
Opracował: VasenkaPhotography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planszówki doświadczają swoje powtórne życie - powrót do interesującego spędzania czasu z znajomymi

W obecnych czasach większość ludzi funkcjonuje w sporym natłoku zadań i sporym stresie spowodowanym pracą. Z tego też powodu coraz bardziej cenimy wolny czas, który możemy przeznaczyć rodzinie i krewnym. Dobrze jest pamiętać, iż jest to bardzo znaczące i powinno się korzystać z tego przy wszystkiej nadarzającej się okazji.
Parkiet drewniany
Opracował: Jakob Fix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Escaperoom, czyli tajemny pokój gier oraz zagadek

Escaperoom to fantastyczna rozrywka, jaka w niezwykle prędkim czasie zyskała znaczne zainteresowanie! Escaperoom to inaczej pokój zagadek, w jakim razem z grupą przyjaciół zdołacie rozwiązywać tajemnicze zagadki, dostosowywać fragmenty układanki, odgadywać wskazówki oraz w rezultacie - odkryć klucz, jaki pomoże Wam wydostać się z tajemniczego, pełnego zagadek i atrakcyjnych przeżyć, pokoju.
gry komputerowe
Opracował: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czas spędzony na graniu może dawać dużo przyjemności i także wiele nas uczyć

Wolny czas można spędzać na najróżniejsze sposoby. Jednym z wariantów są bez wątpienia gry, w tym bardzo popularne gry komputerowe i gry rpg. Gry są doskonałym sposobem na spędzanie wolnych chwil, ale też mogą znacznie przysłużyć się do rozwoju poszczególnych umiejętności. Refleks, kreatywność, precyzja, umiejętne planowanie – to tylko niektóre aspekty, które możemy rozwijać sięgając po gry. Weźmy dla przykładu grę strategiczną, którą jest gra khanwars, dostępna także online. Za jej sprawą możemy przenieść się w historyczny świat średniowiecza i wcielić się w rolę wojownika.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.