Praca
Komputer dla gracza
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu do testowania gier komputerowych potrzebny jest specjalistyczny sprzęt?

Komputer obecnie przede wszystkim służy do pracy. Obecnie niemalże w każdym miejscu pracy ma swoje wykorzystanie oraz będzie koniecznym jego wyposażeniem. Nie ma się co dziwić w końcu przy jego pomocy praca będzie znacznie sprawniejsza i miła. Ma on zastosowanie w niejednym biurze firmowym, bez znaczenia czy firma zajmuje się fabrykacją mebli bądź będzie to biuro rachunkowe.
impreza firmowa
Opracował: Rob DiCaterino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje tylko swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie jedynie pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie taka myśl zjawia się w poniedziałek, prawdopodobnie najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, gdy radowaliśmy się życiem i wolnością. Te myśli pojawiaj się także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, gdy już pracujemy troszkę mniej pilnie, ponieważ myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to w sumie nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!
mężczyźni podczas biegania
Opracował: Georgia National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje w mieście – jak spędzić je w intrygujący sposób

Wakacje to okres, który każdy z nas chce jakoś urozmaicić – poszukujemy mnóstwa zajęć, za pomocą których wypełnimy nasz wolny czas. Należy mieć na uwadze, że ten ciepły okres to nie tylko idealna okazja na wybranie się w podróż, ale także rozwijanie swojego hobby – korzystają z tego zwłaszcza ci, którzy nie muszą pracować podczas lata – choć zapewne niewiele jest takich wybrańców.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.