Praca
impreza firmowa
Opracował: Rob DiCaterino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje tylko swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie ta myśl zjawia się w poniedziałek, prawdopodobnie najgorszy dzień w tygodniu, gdy jesteśmy po weekendzie, kiedy cieszyliśmy się życiem i wolnością. Te myśli pojawiaj się też pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy troszkę mniej pilnie, gdyż myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to przecież nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!
mężczyźni podczas biegania
Opracował: Georgia National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje w mieście – jak spędzić je w intrygujący sposób

Lato to czas, który każdy z nas stara się jakkolwiek urozmaicić – poszukujemy wielu zajęć, z pomocą których wypełnimy nasz wolny czas. Warto pamiętać, że ten ciepły okres to nie tylko idealna okazja na podróżowanie, ale również rozwijanie swojego hobby – korzystają z tego szczególnie ci, którzy nie muszą wykonywać swych obowiązków podczas lata – choć z pewnością niewiele jest takich szczęśliwców.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.