Morze
Chorągiewki, plaża Niechorze
Opracował: marol73
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kąty Rybackie - propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Region ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
Plaża i morze, Krynica Morska
Opracował: irvken
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealne miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna leżąca na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemalże białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wakacje 2014.
morze
Opracował: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uroki wakacji na popularnych Karaibach czyli co interesującego może zaproponować Dominikana turystom ją odwiedzającym.

Rejon Karaibów jest bardzo popularnym miejscem wakacyjnych wycieczek pośród turystów z całego świata. Zresztą nie ma się czemu dziwić, jeżeli przez cały urlopowy sezon panują tam odpowiednie temperatury, świeci słońce a z wody nie chce się wręcz wychodzić. No i nie można też zapomnieć o fantastycznej przyrodzie, i to i w morzu, i na lądzie, większość wysp jest porośnięta gęstymi deszczowymi lasami, a pod powierzchnią wody jest równie barwny i kolorowy świat raf koralowych.
na plaży
Opracował: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobre miejsce na wczasy

Wszyscy krajanie wiedzą, że Polska jest pełna niesamowitych okoliczności przyrody. Gdziekolwiek byśmy się nie ruszyli jest cudnie. Dlatego nikt nie jest zdziwiony, że są świetne pensjonaty Władysławo, bo jak wiadomo to nadmorskie miasteczko, jak każda inna stara się ściągnąć do siebie turystów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.