Zabawa
Modelka, fryzura Racoon
Opracował: Racoon Polska
Na podstawie: Racoon Polska

Z prawdziwym przebraniem zabawa będzie przednia, zatem już dziś kup lub wypożycz strój na Halloween

Koniec października to czas, gdy świętuje się Halloween. Chociaż święto to nie zalicza się do rodzimych tradycji, uznaje je coraz więcej ludzi. Szczególnie dzieci upodobały sobie ten barwny dzień, gdyż to znakomita sposobność, by założyć interesujący strój oraz nazbierać troszeczkę słodkości.
takenoko

Teraz można kupić naprawdę ciekawe gry, dodatkowo dla calutkiej rodziny, więc i ty wybierz tytuły dla siebie

Pomysł na ciekawe wieczory z bliskimi? Tutaj z pewnością świetnie sprawdzają się planszówki. Obecnie na półkach sklepików, jak także w sklepach online, można spotkać naprawdę ciekawe tytuły.
impreza firmowa
Opracował: Rob DiCaterino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje tylko swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie ta myśl zjawia się w poniedziałek, najprawdopodobniej najbardziej nielubiany dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy radowaliśmy się życiem i wolnością. Tego typu myśli pojawiaj się też pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, gdy już pracujemy trochę mniej uważnie, bo myślimy właśnie o weekendzie. Z drugiej strony praca to przecież nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!
gra
Opracował: NVIDIA
Na podstawie: NVIDIA

Które gry komputerowe wciągną nas do laptopa na długotrwały czas?

Spora część z nas wyjątkowo dobrze wie, że rozrywka to niewątpliwie kluczowa część naszego życia. Bez spoczynku oraz dobrej rozrywki nie bylibyśmy w stanie prawidłowo funkcjonować. W naszym życiu nie możemy na domiar tego skupiać się tylko na obowiązkach, dlatego że może mieć to niebywale złe znaczenie dla własnej psychiki. Doświadczenie ukazuje nam, że wybierane przez nas formy rozrywki mają dzisiaj różnorodne odmiany. Część z nas uwielbia wypoczywać na świeżym powietrzu, gdzie może bez problemu pobiegać lub pograć w inną grę zespołową.
gra planszowa
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Gry planszowe – z jakiego względu są współcześnie bardzo dobrą atrakcją na każdą imprezę?

Zaplanowanie faktycznie interesującej imprezy, w czasie której goście będą się znakomicie bawili, to ogromne wyzwanie. Obecnie jednakże do dyspozycji ma się wiele atrakcji. Przykładowo, zamiast własnoręcznie przyrządzać jedzenie, można zamówić katering oraz zdecydować się na nietypowe potrawy, które przypadną gościom do gustu. Warto chociażby wybrać określoną, niepopularną kuchnię i pozwolić gościom na zapoznanie się z jej potrawami. Dobrze jest zatroszczyć się także o gry i zabawy, jakie zintegrują gości. Świetnym rozwiązaniem są między innymi gry planszowe. Czemu?
Zamek do drzwi
Opracował: Jay Thompson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie oryginalne rozrywki są aktualnie do dyspozycji, jakie zalet mają pokoje typu escaperooms.

Ludzie od wieków szukali rozrywek, nawet starożytni już wiedzieli, że jak się ktoś dobrze wybawił, to był bardziej zadowolony. Barbarzyńskie rozrywki z tamtego okresu zostały zamienione na dużo mniej brutalne ich odpowiedniki.
lata 80. XX wieku
Opracował: Teatr Muzyczny Capitol

Gry planszowe - najlepszy upominek na Święta

Gdy listopad znajduje się w pełni, w większości domów rozpoczyna się wzmożone przygotowanie do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nabywamy dekoracje choinkowe, planujemy potrawy, które pragniemy przyrządzić.
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Opracował: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Rola muzyki na ślubie, czyli co wybrać, żeby goście bawili się jak najlepiej

Wesele to czas wielomiesięczny przygotowań, załatwienia mnóstwa spraw no i oczywiście niemałych kosztów. Większość młodych par zaczyna od rezerwacji odpowiedniej weselnej sali. Jej wielkość powinna być dobrana do liczby gości, których zechce się zaprosić, jeśli sala będzie za duża, to w pewnym momencie może się okazać, że weselnicy gdzieś się rozejdą i trudno będzie ich zebrać na wspólnej zabawie. Sporo par młodych szukając sali kieruje się recenzjami znajomych, ale warto samemu również sprawdzić, jak przedstawia się obsługa, udekorowanie sali i przede wszystkim jedzenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.