Zabawa
Parkiet drewniany
Opracował: Jakob Fix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Escaperoom, czyli tajemny pokój gier oraz zagadek

Escaperoom to fantastyczna rozrywka, jaka w niezwykle prędkim czasie zyskała znaczne zainteresowanie! Escaperoom to inaczej pokój zagadek, w jakim razem z grupą przyjaciół zdołacie rozwiązywać tajemnicze zagadki, dostosowywać fragmenty układanki, odgadywać wskazówki oraz w rezultacie - odkryć klucz, jaki pomoże Wam wydostać się z tajemniczego, pełnego zagadek i atrakcyjnych przeżyć, pokoju.
zabawki
Opracował: regan76
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybór twórczych zabawek działa na dziecko.

Rozwój dziecka będzie jednym z najistotniejszych etapów życia od chwili narodzin. Żeby dziecko prawidłowo się rozwijało prócz zbilansowanej diety czy niezbędnych witamin potrzebna jest rozrywka czyli inaczej ujmując zabawa. I tak zaczynając już od okresu niemowlęcego rodzice dopasowywali w taki sposób zabawki, aby dobrze oddziaływały na dziecko. Wiadome jest, że w pierwszych chwilach życia dziecko do rozrywki używa wyłącznie gryzaczków oraz zamieszczonych nad łóżeczkiem ruchomych ozdób.
lata 80. XX wieku
Opracował: Teatr Muzyczny Capitol

Gry planszowe - najlepszy upominek na Święta

Kiedy listopad znajduje się w pełni, w większości rodzin zaczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy ozdoby choinkowe, planujemy dania, które pragniemy ugotować.
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Opracował: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Rola muzyki na ślubie, czyli co wybrać, żeby goście bawili się jak najlepiej

Wesele to czas wielomiesięczny przygotowań, załatwienia mnóstwa spraw no i oczywiście niemałych kosztów. Duża część młodych par zaczyna od zarezerwowania jakiejś sali weselnej. Jej wielkość powinna być dobrana do ilości gości, których zechce się zaprosić, jeśli sala będzie zbyt pojemna, to w pewnej chwili okaże się, że weselnicy gdzieś się rozejdą i ciężko będzie ich zebrać z powrotem. Wiele par młodych wybierając salę kieruje się opiniami znajomych, lecz warto samemu również zobaczyć, jak przedstawia się obsługa, dekoracje i przede wszystkim posiłki.
rodzina
Opracował: Familjen Helsingborg
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy pozbyć się uzależnienia od gier internetowych? Rozgrywki zespołowe zapewniające świetną zabawę i integrację.

Żyjąc w dobie internetu mnóstwo osób zapomniało już o zespołowych grach, które pozwalają na rewelacyjną zabawę, jak i skuteczną integrację. Wszyscy wielbiciele gier komputerowych powinni zdawać sobie sprawę, że prawdziwe życie ma miejsce poza cyberprzestrzenią, a producenci gier ciągle proponują nam nowe rodzaje pojedynków zespołowych, jakie stanowią doskonałą alternatywę, dla tracenia czasu przed komputerem. Nowoczesne gry zespołowe pod żadnym względem już nie przypominają monotonnych zabaw, jakie pamiętamy jeszcze ze szkoły podstawowej oraz potrafią one stać się niezwykłą pasją.
gra
Opracował: NVIDIA
Na podstawie: NVIDIA

Które gry komputerowe wciągną nas do laptopa na długotrwały czas?

Duża część z nas niezmiernie doskonale wie, że rozrywka to z pewnością znacząca część naszego życia. Bez wypoczynku oraz dobrej zabawy nie bylibyśmy w stanie należycie funkcjonować. W naszym życiu nie możemy na domiar tego skupiać się wyłącznie na obowiązkach, ponieważ może mieć to niezmiernie złe znaczenie dla własnej psychiki. Doświadczenie ujawnia nam, że selekcjonowane przez nas formy rozrywki mają dzisiaj różnorodne odmiany. Część z nas kocha odprężać się na świeżym powietrzu, gdzie może bez problemu uprawiać jogging bądź pograć w inną grę zespołową.
takenoko

Teraz można kupić naprawdę ciekawe gry, dodatkowo dla calutkiej rodziny, więc i ty wybierz tytuły dla siebie

Sposób na interesujące wieczory z bliskimi? Tutaj bez wątpienia znakomicie sprawdzają się gry planszowe. Dzisiaj na półkach sklepików, jak również w sklepach internetowych, można napotkać naprawdę interesujące tytuły.
impreza firmowa
Opracował: Rob DiCaterino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje tylko swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie jedynie pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie taka myśl zjawia się w poniedziałek, prawdopodobnie najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, gdy radowaliśmy się życiem i wolnością. Te myśli pojawiaj się także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, gdy już pracujemy troszkę mniej pilnie, ponieważ myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to w sumie nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!
gra planszowa
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Gry planszowe – z jakiego względu są współcześnie bardzo dobrą atrakcją na każdą imprezę?

Zaplanowanie faktycznie ciekawej imprezy, podczas której goście będą się znakomicie bawili, to ogromne wyzwanie. Obecnie jednak do dyspozycji ma się wiele atrakcji. Przykładowo, zamiast osobiście przygotowywać jedzenie, można zamówić katering oraz wybrać oryginalne potrawy, które przypadną gościom do gustu. Warto na przykład wybrać konkretną, niepopularną kuchnię oraz pozwolić gościom na zapoznanie się z jej daniami. Dobrze jest zadbać również o gry oraz zabawy, które zintegrują gości. Świetnym rozwiązaniem są między innymi gry planszowe. Z jakiego powodu?
Modelka, fryzura Racoon
Opracował: Racoon Polska
Na podstawie: Racoon Polska

Z prawdziwym przebraniem zabawa będzie przednia, zatem już dziś kup lub wypożycz strój na Halloween

Koniec października to czas, gdy świętuje się Halloween. Chociaż święto to nie zalicza się do rodzimych tradycji, uznaje je coraz więcej ludzi. Szczególnie dzieci upodobały sobie ten barwny dzień, gdyż to znakomita sposobność, by założyć interesujący strój oraz nazbierać troszeczkę słodkości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.