Film
kamera
Opracował: Miquel Angel Pintanel Bassets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Od dawna udowodnione jest, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najbardziej efektywnie na ich wyobraźnię

Spółki zajmujące się reklamą od lat zdają sobie sprawę z tego, że aby przyciągnąć uwagę nowego klienta, trzeba przykuć jego wzrok. Dzięki temu zmysłowi najbardziej poznajemy świat. Duża część ludzkości to wzrokowcy. Dlatego współczesny marketing tak aktywnie operuje na filmikach.
Teatralne maski
Opracował: Nick Powell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Egzystencja to telenowela

Gdyby dopasować swoje własne życie do któregoś rodzaju filmowego, jaki byłby to rodzaj? Horror, musical czy komedia? Na sto procent film obyczajowy, ponieważ to się przecież narzuca samo przez się, lecz nie za każdym razem i nie w każdym okresie życia. Przeważnie jest przecież trochę obyczajowości, a po zaraz melodramat, który rozlewa się na długie dni, tygodnie, miesiące…
puchar
Na podstawie: pixabay.com

Dlaczego garnki WMF to znakomity pomysł na upominek i co jeszcze produkuje ich wytwórca?

Czy nie myślisz, że wystarczająco długo w okresie słusznie minionym mieszkańcy własnego kraju męczyli się używając, co tutaj dużo mówić, niechlujnie stworzonych przedmiotów? I przecież nie idzie tutaj tylko o takie samochody jak słynna zemsta Honeckera.
Wianki
Opracował: Dalibor Tomic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są interesujące przykłady gier związanych z dawnymi dziejami ? Co jest godne polecenia?

Bardzo popularne są te pozycje, które osadzono w dawnych realiach, albo też są niejaką fantazją na temat przeszłych lat oraz dawnych cywilizacji. Historia ma w sobie coś przyciągającego i interesującego zarazem.
koszulki na cd

Koszulki przeznaczone na CD - czyli, opakowania papierowe przeznaczone na płytkę? Przenigdy więcej!

Jak to istnieje możliwość łatwo zauważyć po naszym dzisiejszym tytuliku tekstu, nasz temat będzie dziś obejmował koszuleczki przeznaczone na płytki typu CD. W obecnej chwili mogłoby się zdawać, iż płyty tego rodzaju jest to już przeżytek, zwłaszcza od pokazania się przenośnych dysków typu twardego, czy jeszcze bardziej popularnych przenośnych portów typu USB, które to mają z biegiem lat coraz to większą pojemność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.