Film
puchar
Na podstawie: pixabay.com

Dlaczego garnki WMF to znakomity pomysł na upominek i co jeszcze produkuje ich wytwórca?

Czy nie myślisz, iż dosyć długo w czasie słusznie zakończonym mieszkańcy naszego kraju trudzili się wykorzystując, co tutaj wiele twierdzić, niechlujnie wykonanych towarów? I wszakże nie chodzi tu wyłącznie o takowe samochody jak przysłowiowa zemsta Honeckera.
kamera
Opracował: Miquel Angel Pintanel Bassets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Od dawna udowodnione jest, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najbardziej efektywnie na ich wyobraźnię

Przedsiębiorstwa zajmujące się reklamą od lat wiedzą już, że aby przyciągnąć uwagę nowego klienta, należy przykuć jego spojrzenie. Dzięki temu zmysłowi najbardziej poznajemy otaczającą nas rzeczywistość. Duża część z nas to wzrokowcy. Z tego powodu nowoczesny marketing tak aktywnie posługuje się filmikami.
Wianki
Opracował: Dalibor Tomic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są interesujące przykłady gier związanych z dawnymi dziejami ? Co jest godne polecenia?

Bardzo popularne są gry, które osadzone są w historycznych realiach, albo też są niejaką fantazją na temat przeszłych lat oraz dawnych cywilizacji. Historia ma w sobie coś kuszącego oraz interesującego zarazem.
koszulki na cd

Koszulki przeznaczone na CD - czyli, opakowania papierowe przeznaczone na płytkę? Przenigdy więcej!

Jak istnieje możliwość łatwo zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytuliku tekściku, nasz temacik będzie dziś obejmował koszuleczki przeznaczone na płytki rodzaju CD. W obecnej chwili mogłoby się zdawać, iż płyty tego typu to już przeżytek, szczególnie od pokazania się przenośnych dysków typu twardego, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów typu USB, które to posiadają z biegiem lat coraz bardziej dużo pojemność.
Teatralne maski
Opracował: Nick Powell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Egzystencja to telenowela

Co by się stało jakby przyporządkować swoje własne życie do jakiegoś rodzaju filmowego, jaki byłby to rodzaj? Horror, musical a może komedia? Zapewne byłby to obyczaj, ponieważ to się przecież narzuca samo przez się, ale nie zawsze i nie w każdym etapie życia. Zazwyczaj jest przecież trochę obyczajowości, a po zaraz dramat, jaki rozlewa się na długie dni, tygodnie, miesiące…
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.