Telewizor
telewizja
Opracował: Smabs Sputzer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co w telewizji da się obejrzeć w dzień powszedni ?

Sporo osób chciałoby przycupnąć przed telewizorem i odsapnąć. Wtedy również mielibyśmy ochotę obejrzeć coś faktycznie sensownego. Jednak nie za każdym razem udaje nam się trafić na jakiś porządny film, lub program. Dlatego dobrą opcją będzie rozkład jazdy każdej z propozycji, które są pokazywane na różnych stacjach. Telewizyjny rozkład jazdy, czyli program TV możemy zobaczyć na stronie internetowej, ale możemy też wziąć pod uwagę to, by znaleźć zwykły program papierowy.
sprzątanie
Opracował: Sjoerd Lammers street photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ład w domu – naucz się go utrzymać

Zachowanie porządku w mieszkaniu to ogromna sztuka. Wielu ludzi próbuje się tego nauczyć przez lata, a pomimo to efektów nadal brak. A przecież bałaganiarstwo jest w naszej kulturze uznawane za nadzwyczaj trudną wadę i z reguły bardzo tępione. Osoby, jakie nie potrafią utrzymać porządku, są uznawane za leniwe, niewłaściwie zorganizowane, pozbawione zmysłu estetycznego. Przy tak złym podejściu dobrze zatem jednakże nad sobą odrobinę popracować, żeby nie stykać się już więcej z ostrą krytyką.
program
Na podstawie: pixabay.com

Program tv powinien pokazywać najważniejsze dane

Czy lubimy wiedzieć jaki mamy wybór filmików na wieczór?

Program tv powinien pokazywać najważniejsze dane

Gdy wieczorem siadamy przed telewizorem to przerzucamy programy szukając czegoś, co nas zainteresuje? A być może już rano lubimy planować co będziemy oglądać oraz próbujemy tak obmyślić dzień, żeby w wyznaczonym okresie usiąść na kanapie? Bez względu na to, który rodzaj zachowania przeważnie przedstawiamy, należy mieć pod ręką program telewizyjny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.