Dziecko
gry planszowe
Opracował: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsze prezenty dla najmłodszych - gdzie znaleźć?

Każdy z nas posiada w swoim bliższym lub dalszym kręgu jakieś małe dziecko. Nasza własna latorośl, wnuk koleżanki lub członka rodziny - w odpowiednim wieku jest to popularne zjawisko. Niekiedy jesteśmy wpuszczani na wszelkiego rodzaju jubileusze związane z dziećmi, które potrzebują od nas kreatywności w odszukaniu podarunku dla najmłodszych. Gdzie najsłuszniej zakupić produkty tego typu, aby mieć gwarancje dobrej jakości i atrakcyjnej ceny?
spektakl
Opracował: DlaMaluchów.Poznań
Na podstawie: DlaMaluchów.Poznań

Wakacyjne atrakcje dla dzieci, a więc w jaki sposób nie pozwolić maluchom nudzić się latem

Nie ma raczej dziecka, jakie z utęsknieniem nie czekałoby na wakacje. Nikt albowiem nie przepada za codziennym wczesnym wstawaniem, robieniem prac domowych i tak zwyczajnie ciągłą gotowością. Lipiec i sierpień to czas, gdy w końcu można przestać czuć stres, zapomnieć o obowiązkach i tak zwyczajnie cieszyć się dzieciństwem. Jednak przytrafia się, że podczas wakacji maluchy czują nudę. W jaki sposób zorganizować im czas, by nie wylegiwały się całymi dniami przed TV?
lata 80. XX wieku
Opracował: Teatr Muzyczny Capitol

Gry planszowe - najlepszy upominek na Święta

Kiedy listopad znajduje się w pełni, w większości domów zaczyna się wzmożone organizowanie do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nabywamy ozdoby choinkowe, wymyślamy potrawy, które chcemy przyrządzić.
rap

Dobre gry komputerowe

Twoje dziecko lubi komputerowe gry? To świetnie. Granie nie tylko nie ogłupia, ale doskonale rozwija mózg.


Dobre gry komputerowe

Gry komputerowe to nie samo zło. Wręcz przeciwnie, mają korzystny wpływ na inteligencję a także zdolności dzieci, czego dowodzi coraz to większa ilość testów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.