Dziecko
rap

Dobre gry komputerowe

Toja latorośl uwielbia komputerowe gry? To doskonale. Granie nie jedynie nie oszałamia, ale znakomicie kształtuje mózg.


Dobre gry komputerowe

Komputerowe gry to nie wyłącznie zło. Na odwrót, mają pożądany wpływ na inteligencję i zdolności maluchów, czego dowodzi coraz sporzej testów.
gry planszowe
Opracował: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsze prezenty dla najmłodszych - gdzie znaleźć?

Każdy z nas posiada w swoim bliższym lub dalszym otoczeniu jakieś małe dziecko. Nasza własna latorośl, syn koleżanki lub członka familii - w odpowiednim wieku jest to częste zjawisko. Czasem jesteśmy spraszani na wszelkiego rodzaju jubileusze połączone z dziećmi, które wymagają od nas pomysłowości w znalezieniu podarunku dla najmłodszych. Gdzie najsłuszniej zaopatrzyć się w artykuły tego typu, aby mieć pewność dobrej jakości i przystępnej ceny?
lata 80. XX wieku
Opracował: Teatr Muzyczny Capitol

Gry planszowe - najlepszy upominek na Święta

Gdy listopad znajduje się w pełni, w większości domów rozpoczyna się wzmożone przygotowanie do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nabywamy dekoracje choinkowe, planujemy potrawy, które pragniemy przyrządzić.
spektakl
Opracował: DlaMaluchów.Poznań
Na podstawie: DlaMaluchów.Poznań

Wakacyjne atrakcje dla dzieci, a więc w jaki sposób nie pozwolić maluchom nudzić się latem

Nie ma zapewne dziecka, które z utęsknieniem nie czekałoby na wakacje. Nikt bowiem nie przepada za codziennym wczesnym wstawaniem, odrabianiem prac domowych i tak zwyczajnie ciągłą gotowością. Lipiec i sierpień to okres, gdy wreszcie można przestać się stresować, zapomnieć o obowiązkach oraz tak po prostu cieszyć się dzieciństwem. Jednak przydarza się, iż podczas wakacji maluchy czują nudę. Jak zorganizować im czas, aby nie wylegiwały się całymi dniami przed telewizorem?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.