Potrzebujesz prawdziwych wrażeń? Escape Room to gwarancja znakomitej zabawy

Każdy człowiek potrzebuje rozrywki. Jedni lubią w wolnej chwili wybrać się na rower, inni z chęcią spotkają się z przyjaciółmi, aby grać w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeżeli ty też przepadasz za spędzaniem czasu z bliskimi oraz chcesz zaoferować im nową atrakcję, zdecyduj się na Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?


plakat
Opracował: Esperluette
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to całkiem nowa gra, która staje się coraz popularniejsza w większości dużych miejscowości, a polega na ucieczce uczestników biorących w niej udział z określonego pomieszczenia. Wywodzi się z wirtualnej gry, gdy trzeba było czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed nami zadania. Teraz Escape Room to realny pokój, do którego należy wejść, aby rozwikłać zagadki i podjąć się różnych zadań, które pozwolą wydostać się z pomieszczenia nim upłynie czas. W Polsce tworzonych jest coraz więcej pokoi, które odróżniają się od siebie swoim nastrojem i charakterem zagadek. Pokoje mogą wywoływać radość, mogą przestraszyć, ale nade wszystko intrygują uczestników zabawy, którzy chcą podjąć się wyzwania i jako zwycięzcy ukończyć grę.

Po przeczytaniu powyższego artykułu kusi Cię, by zostawić na tej stronie małe komentarze na temat? Nie czekaj! Każda ocena jest dla nas istotna.

Escape Room Gdynia ma wiele poziomów trudności, zatem jeżeli pierwszy raz zamierzasz wziąć udział w opisywanej zabawie, wybierz pokój utworzony dla początkujących graczy. Bez wątpienia zapewni ci ogrom wrażeń i zechcesz pokonywać kolejne poziomy trudności. Escape Room może być również znakomitym upominkiem, np. dla kumpla na urodziny bądź dla Młodej Pary, jaka także lubi takie atrakcje i będzie dla niej fantastycznym oderwaniem od rzeczywistości po paru miesiącach przygotowań do przyjęcia - przekonaj się!.


escape room
Opracował: thornet_
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby dowiedzieć się więcej, powinieneś zajrzeć na portale skupiające firmy tworzące nadmienione pokoje, a zorientujesz się, w jakich miejscach możesz skorzystać z charakteryzowanego typu rozrywki i jakie pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwikłanie zagadek to 60 minut. Jeżeli i ty liczysz na nowe doświadczenia i potrzebna ci porcja emocji, Escape Room Gdynia to zabawa dla ciebie. Zbierz grupę znajomych i zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a na pewno wciągniecie się w tą zabawę oraz nie będziecie się mogli doczekać, kiedy powtórnie zaczniecie w poczuciu niemiłosiernie upływającego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina uzależnia, wkrótce sam się o tym przekonasz - fajny escape room w gdyni.
24-02-09 14:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.