Różne wersje kamer GoPro - jak się różnią

Miłośnicy uwieczniania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się sprzętu dedykowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnorodnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej aktualny standard FullHD.
Kamera GoPro Hero3
Na podstawie: http://kamerynakask.pl/
Kamera GoPro Hero3 jest reprezentatywną spadkobierczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw składający się z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością dowolnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje właścicielowi nagrywanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod nietypowym kątem. GoPro Hero3 mimo wielu nowych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza od poprzedniczki. W ofercie producenta dostępna jest w trzech opcjach: White, Silver i Black Edition. Wszystkie mają wmontowany innowacyjny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z serii – seria Black Edition zachwyca funkcją nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – model rejestruje dwa razy więcej detali niż w teraz wykorzystywanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach www.cyfrowe.pl.

Sportowe kamery GoPro mogą się też pochwalić solidną i wodoszczelną obudową, która umożliwia filmowanie i tworzenie zdjęć nawet do 60 metrów pod wodą. Każda z nich ma umieszczone komfortowe przyciski, które uszczęśliwią miłośników sportów zimowych, bo będą mogli je obsługiwać nawet w rękawiczkach. Dodatkowo, sportowe kamery GoPro zostały skonstruowane tak, by do maksimum obniżać szumy wiatru orazzagwarantować fotografującemu najwyższą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego odróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich produktów GoPro? Z praktycznych nowych rozwiązań warto powiedzieć o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe transferowanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS lub Android. Dodatkowo, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Zainstalowane w kamerze wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez użycia komputera.

Koncern zadbał także o najszerszy na rynku asortyment dodatków do mocowania kamer na wielu powierzchniach. W ofercie znajdziemy, m.in.: zaczep na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, mocowanie na głowę, zaczep na klatkę piersiową i przyssawki do szyb, wytrzymałe nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są też: wyświetlacz czy wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), bo będzie unosiła się na wodzie.

Kamera cyfrowa Go Pro Hero to doskonały sprzęt dla doświadczonych użytkowników. Najdroższa z opisywanych – GoPro Hero Black Edition już stała się prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z produktami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym zaskakującego, bo ma do zaoferowania naprawdę dużo przydatnych funkcji. Dzięki niej możliwe staje się nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale rejestrowanie obrazów i filmów z prędkością trzydziestu klatek na sek. Kamery Hero3 to zupełnie nowe oblicze filmowania i kolejny krok w stronę spełniania pragnień fotografujących.


Może zainteresują ciebie także

Znajdź rozrywkę dla siebie, aby znakomicie zaplanować czas spędzany z rodziną

rodzina
Opracował: Future PR
Na podstawie: Future PR
Czas spędzony z bliskimi jest niesamowicie istotny, to wtedy wypracowuje się najlepsze stosunki. Rodzinna zabawa to metoda na wspaniałe spędzanie czasu, dlatego trzeba odnaleźć fajne możliwości. W sytuacji, jeżeli chce się przyjemnie spędzić czas oraz znakomicie się bawić, optymalne będą gry karciane i planszowe. Pomyślnie dla graczy dziś na rynku ich nie brakuje i można nabyć ciekawe tytuły.
18-06-21 22:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.